Epic Games indiriminden hangi oyunları aldınız?

Just Cause 4
The Hunter Call Of the Wild
Metro 2033/ Last Night Redux
Battlefield 5
PC Building Simulator(epic puanları ile)
The Escapist
Payday 2
Batman Arkham Knight
Dying Light Enchanted Edition

God of War, Days Gone, Horizon Zero Dawn, witchfire, Dead Island 2, the Callisto Protocol, Sifu, Spider-Man, Hogwarts Legacy, The Last of Us, Alan Wake 2 oyunlarini aldim yaninda indie bilinmeyen bir şeyler de serpistirdim araya benim için aşırı kârli bir alisveris dönemi oldu seviliyosun Epic.

Çeyiz dizmeyi bıraktım ya. Game Pass ile anlaşmalı evliliğimiz bi 2 yıl daha sürecek ve Steam'dan kalan evlatlarım ilerde bana bakacak.

Çeyiz dizmeyi bıraktım ya. Game Pass ile anlaşmalı evliliğimiz bir 2 yıl daha sürecek ve Steam'dan kalan evlatlarım ileride bana bakacak.

Öyle demeyin hocam çeyiz dizmenin keyfi de ayri bir şey Steam'de olmasina ragmen Cyberpunk Ultimate Edition alasim geldi resmen.

God of War, Days Gone, Horizon Zero Dawn, witchfire, Dead Island 2, the Callisto Protocol, Sifu, Spider-Man, Hogwarts Legacy, The Last of Us, Alan Wake 2 oyunlarini aldim yaninda indie bilinmeyen bir şeyler de serpistirdim araya benim için aşırı kârli bir alisveris dönemi oldu seviliyosun Epic.

Hocam bayağı iyi sepet olmuş bende alan wake 2 alacaktım ama maalesef aldığım bazı oyunlar yüzünden limitimin üstüne çıktı o yüzden almamaya karar verdim umarım ilerde pişman olmam

Witcher 3, Mass Effect Legendary Edition, Star Wars jedi fallen order aldım. 140 TL tuttu benim içinde harika oldu.

Ratchet and Clank: Rift Apart
Spiderman: Miles and Morales
Crashlands
Scathe
A Plague Tale: Requiem
South Park™: The Fractured But Whole™ Gold Edition
Witchfire
Scorn
Trine 5
Alane Wake 2
Sackboy

Geri