Epic Games indirimleri başladı

Galiba para tasarrufu için şu an epicten iyisi yok. Üşenmesem şu CP77 ve RDR2'yi alırdım ama karta para yüklemek ayrı bi yoruyor, indirmesi ayrı bi yoracak. 😥

Bu arada oyunlara bakarken bunu gördüm.

Eki Görüntüle 1192390

Mega Bruh.
Sadece sizde oldu sanmıştım ama bende de öyle. Mega bruh...
1634572392666.png

Galiba para tasarrufu için şu an epicten iyisi yok. Üşenmesem şu CP77 ve RDR2'yi alırdım ama karta para yüklemek ayrı bi yoruyor, indirmesi ayrı bi yoracak. 😥
Her ne kadar tasarrufa girseniz dair bir takım sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz Epic'te. Örneğin; client çökmesi, oynanan oyunu açılmaması, açılsa bile çökmesi cart curt. Steam adamdır. :)

Her ne kadar tasarrufa girseniz dair bir takım sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz Epic'te. Örneğin; client çökmesi, oynanan oyunu açılmaması, açılsa bile çökmesi cart curt. Steam adamdır. :)
Bu çok manasız bir karşılaştırma olur, yani Steam 5 saniye erken açılıyor diye bir oyun parası kadar indirimi Gabe'e mi yedirmeliyim?

Telefondan siteye giremiyorum da son indirim tarihi belli mi? Steam Cadılar Bayramı'na denk geliyorsa fiyatları karşılaştırıp alacağım.

Hocam 01.11.2021 diyor yani tam Steam Cadılar Bayramı indirimi bittiğin de. Ben de bekleyeceğim belki Steam de R6S daha ucuza düşer diye o zaman Steam'den alırım :D
Kuponu kullanmak için 50-60 TL civarında iki oyun ekleyecektim sepete. Sepet yok.

Evet hocam Epic Games'in saçma olaylarından biri de bu.

Hocam 01.11.2021 diyor yani tam Steam Cadılar Bayramı indirimi bittiğin de. Ben de bekleyeceğim belki Steam de R6S daha ucuza düşer diye o zaman Steam'den alırım :D

Evet hocam Epic Games'in saçma olaylarından biri de bu.

Steam üzerinde 20 TL gibi bir miktara düşüyordu sanırım operatör verip vermemesi umurumda değil ucuz olması daha önemli bence.

Geri
Yukarı