Epic Games indirimlerinde alınabilecek oyun önerisi

Edgar Davids

Picopat
Malum kış indirimleri başladı ayrıca Epic Games sağ olsun ayrıyeten %33 indirim kuponu da veriyor. Fazla sistem yormayan güzel hikayesi olan fiyatı da çok uçuk olmayan oyun önerilerinde bulunursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum kış indirimleri başladı ayrıca Epic Games sağ olsun ayrıyeten %33 indirim kuponu da veriyor. Fazla sistem yormayan güzel hikayesi olan fiyatı da çok uçuk olmayan oyun önerilerinde bulunursanız çok memnun olurum.

Arkadaş güzel oyun önermiş yanlışlıkla Metro Exodus alma aşırı ağır oyun!

Arkadaş güzel oyun önermiş yanlışlıkla Metro Exodus alma aşırı ağır oyun!

Hocam vallahi ben de tam onu almayı düşünüyordum sizi bu kadar rahatsız eden oyunun boyutumu yoksa ekran kartı, işlemci kullanımı vs. mi?

Hitman world of Assassination oynanır mı alan var mı? Daha önceden telefonda sürümü oynamıştım. PC'de oynamadım hiç.

PC'de sadece Hitman: Absolution birkaç defa bitirdim hala daha bilgisayarımda yüklü şu an bile oynuyorum ve tekrar bitirmeye çalışıyorum son derece kaliteli bir oyun.

Metro 2033 Redux ve Metro: Last Light Redux.

Her ikisini de oynadım ve bitirdim gerçekten son derece kaliteli ve sürükleyici yapımlardı öneriniz için teşekkür ediyorum daha farklı oyun önerilerinizi de beklerim.

@Edgar Davids
Hocam hikaye tabanlı FPS oyunları oynamak isterseniz, son örneklerden en iyisi Metro Exodus'tur.
Size şöyle söyleyeyim, 15 yıldır oyun oynarım, bu oyunu almazsanız çok şey kaybederseniz.
Metro Exodus+2 tane DLC'si mutlaka oynanmalı, sunduğu atmosfer ve hikayeyi zor bulursunuz. Oyunun sonu insanı duygulandırır.
İki albayın hikayesi adlı DLC'si 3 saatlik bir deneyim sunar fakat çoğu AAA oyun yapan firmaların 30-40 saatte bırakamadığı etkiyi bırakır.
Kısacası bırakın sadece Metro Exodus'u alsam mı sorusunu, komple DLC'ler ile birlikte almalısınız.
Yorumu yapan kişi, Doom gibi oyunlarda 10 saat aralıksız, hikayesiz boss kesmeyi seven biriyse ne RDR sever ne de Metro Exodus o yüzden size de bağlı tabii ki.

@Edgar Davids
Hocam hikaye tabanlı FPS oyunları oynamak isterseniz, son örneklerden en iyisi Metro Exodus'tur.
Size şöyle söyleyeyim, 15 yıldır oyun oynarım, bu oyunu almazsanız çok şey kaybederseniz.
Metro Exodus+2 tane DLC'si mutlaka oynanmalı, sunduğu atmosfer ve hikayeyi zor bulursunuz. Oyunun sonu insanı duygulandırır.
İki albayın hikayesi adlı DLC'si 3 saatlik bir deneyim sunar fakat çoğu AAA oyun yapan firmaların 30-40 saatte bırakamadığı etkiyi bırakır.
Kısacası bırakın sadece Metro Exodus'u alsam mı sorusunu, komple DLC'ler ile birlikte almalısınız.
Yorumu yapan kişi, Doom gibi oyunlarda 10 saat aralıksız, hikayesiz boss kesmeyi seven biriyse ne RDR sever ne de Metro Exodus o yüzden size de bağlı tabii ki.

Hocam ben metro serisine bayılıyorum her iki oyununu da hayran kalarak oynayıp bitirdim exodusu oynama fırsatım olmadı bu indirimde alıp oynamak istiyorum ancak arkadaş Metro Exodus için çok ağır oyun diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam ben metro serisine bayılıyorum her iki oyununu da hayran kalarak oynayıp bitirdim exodusu oynama fırsatım olmadı bu indirimde alıp oynamak istiyorum ancak arkadaş Metro Exodus için çok ağır oyun diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam o zaman süphe etmeden alabilirsiniz, bir farki yok ki iki oyundan. Arkadas bu tarz sevmediginden agir almayin diyordur bakmayin bu kadar insanlara.
RDR 2'nin hikayesi yavas acildigindan çöp diyen kitle var hocam :D

Geri
Yukarı