Epic Games indirimlerinde alınabilecek oyun tavsiyesi

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
RAM
16 GB
Ekran kartı
1650 Ti
İşlemci
Ryzen 5 4600H
Merhaba... Biliyorsunuz Epic'te FC 24, RDR2, God of War, Assassin's's Creed Unity indirimde şu an, hem de %33 kuponu ile gerçekten ucuza geliyorlar. FC 24 ve RDR 2 kesin alacağım diye düşünüyorum. Yanına God of War ve Assassin's Creed ekleyeyim mi? Bunlar dışında şu an indirimde al dediğiniz oyunlar da varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. RDR2 için de Ultimate Edition gerekli mi arada 100 TL civarı fiyat farkı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultima edition gerekli değil. God of War ekleyin derim, Assasins Creed oyunları Ubisoft yılbaşı indirimlerinde daha ucuz diye biliyorum şuan. Alan Wake 2 alabilirsiniz, onun dışında Sifuyu önerebilirim.

Ultima edition gerekli değil. God of War ekleyin derim, Assasins Creed oyunları Ubisoft yılbaşı indirimlerinde daha ucuz diye biliyorum şuan. Alan Wake 2 alabilirsiniz, onun dışında Sifuyu önerebilirim.
God of War 450 TL, %33 kuponu ile 300 TL oluyor, değer mi gerçekten sizce?

Peki daha bu şekil indirime girer mi, sık giren bir oyun mu yani, çünkü şuan para kısıtlı? Diyorsanız ki bu fırsat bir daha gelmez, alayım hocam.
Hocam oyun Steamde Epice göre daha pahalı, orada indirime girse bile şuan Epic fiyatından daha ucuz olacağını sanmıyorum. He ileriki zamanlar için kimse net birşey diyemez ama, aldığınız fiyatın çok çok altına düşmez. 20 oynar 30 oynar en fazla.

Hocam oyun Steamde Epice göre daha pahalı, orada indirime girse bile şuan Epic fiyatından daha ucuz olacağını sanmıyorum. He ileriki zamanlar için kimse net birşey diyemez ama, aldığınız fiyatın çok çok altına düşmez. 20 oynar 30 oynar en fazla.
Tam olarak nasıl bir oyun God of War? Oynadıysanız deneyimi nasıldı?

Tam olarak nasıl bir oyun God of War? Oynadıysanız deneyimi nasıldı?
Hocam God of War gibi meşhur ve kitlesi yüksek bir oyunu bilmiyor olmanız sizin için bir şans bence. Çünkü yeni keşfedecek olmanız zevkinizi katlacayaktır. Aksiyon-Macera türünde bir oyun, Tanrılara karşı savaşıyorsunuz özetle. Youtubeden inceleme videolarına bakabilirsiniz.

Değer ama oyun bitince new game+ vs ile oynarsın ama çok sarmıyor. Oyun bitene kadar efsane bitince işlevsiz. Oynayıp silmek için 450 TL verecekseniz alın.
Ne kadar sürer oyun?

Yeni konular

Geri
Yukarı