Epic Games indirimlerinden Assasins Creed alınır mı?

Sizce hangi oyunları almaya değer. Odyyesey var zaten. Hadi Valhalla aldım. Yanına bir de The Crew 2 alayım. Başka ne olabilir ki ? The Division 2 olabilir ama emin olamadım. Var mı önerebileceğiniz ubisoft oyunu ? edit: Enis Kirazoğlu'nun incelemesini izledim. Mantık aynı ubisoft oyunlarında onu anladım ama oynanış keyifli belli ki Enis Kirazoğlu beğenmiş. Farklı çeşitlerde oyun olmuş oldu sanırım fakat 15euro etmedi toplamda. (15euro'luk oyuna 10 euro indirim) İndirimi almak için. 4. oyunu bulamadım bir türlü :(

Son düzenleme:
AC Valhalla delux, AC odessy Gold, AC Origin s delux Edition 160 TL'ye geliyor. Bu daha mantıklı dibi sanki.

Sanırsam her oyunun normal sürümünü almışsın.

Oddsy Gold Origins Deluxe surumunu aldım dıger 3 oyun eskı oyun oldukları ıcın fıyatları uygundu o yuzden 86TL'ye denk gelmıstı.
Sizce hangi oyunları almaya değer. Odyyesey var zaten. Hadi Valhalla aldım. Yanına bir de The Crew 2 alayım. Başka ne olabilir ki? The Division 2 olabilir ama emin olamadım. Var mı önerebileceğiniz Ubisoft oyunu?

Origins alabilirsin oynamadıysan Rogue de oynanabilr.
AC Valhalla delux, AC odessy Gold, AC Origin s delux Edition 160 TL'ye geliyor. Bu daha mantıklı dibi sanki.

Origins için ayrı bir sepet yapıp 160tlılık kod ıle yanında birkaç oyun alıp toplamda 240tlık oyunu 80TL'ye alabılırsın.
Legend22 kodunu ayrı sepette birkaç kez kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Oddsy Gold Origins Deluxe surumunu aldım dıger 3 oyun eskı oyun oldukları ıcın fıyatları uygundu o yuzden 86TL'ye denk gelmıstı.

Origins alabilirsin oynamadıysan Rogue de oynanabilr.

Origins için ayrı bir sepet yapıp 160tlılık kod ıle yanında birkaç oyun alıp toplamda 240tlık oyunu 80TL'ye alabılırsın.
Legend22 kodunu ayrı sepette birkaç kez kullanabilirsin.

Bunu bilmiyordum. Teşekkür ederim.

Bu şekilde almayı planlıyorum. (Odyssey'i daha önce almıştım)

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    154,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 1.png
    1.png
    153,3 KB · Görüntüleme: 20
Oynamadıysanız black flag'a bakabilirsiniz.
Odyssey'nin üstüne Valhalla oynadıktan sonra Black Flag' e bakacağımı düşünmüyorum. Teşekkürler yine de. Bir de bu oyunları oynayana kadar yeni oyunlar gelecek. O yüzden hikayesi çok iyi değilse keyif alabileceğim oyunları oynamak istiyorum. Keyfi kaçtığı zaman kapatıp kenara koyabileceğim. Oynanış da kötüyse sırf oyun büyük diye bitirmeye uğraşmak gerçekten yorucu ve zaman kaybı.

Geri
Yukarı