Epic Games indirme hızı

MYasin

Femtopat
Arkadaşlar indirme hızı ortalama 2 MB/s. Kablonet kullanıyorum ve indirme hızına baktığımda 25 Mbps. İnsanlar sınırlandırma var VPN kullanmak lazım gibi şeyler yazmış ama pek bir şey anlamadım. Bu sorunun bir çözümü var mı? Yoksa genel durum bu mu? En azından 7 MB/s hıza ulaşsak iyi olur.

İnternet zaten modemden gelen veri değil mi? Daha fazla nasıl gösteriyor? Vahiy yoluyla gelen veri de mi var?
Gerçekten acıyorum size ya. Yani imalı konuşmadan, yazmadan duramıyorsunuz. Ben sallamıyorum; tecrübe etmediğim, bilmediğim konu ile alakalı konuşmuyorum. Buyrun kanıtı:
1111.PNG

Şimdi bana vahiy yoluyla mı geliyor internet?
@Vavien. Dediğim anlaşılmıyor sanırım iyi niyetimle tekrardan söylüyorum. Epic Games ve Görev Yöneticisi'nden baktığımız indirme hızları yanlış.
Görev Yöneticisi'nde gördüğünüz değer modem ile bilgisayarın bant genişliğini gösteriyor ve bunun fotoğrafını anlık çekmedim. Sürekli bu civarlarda dolaşıyor. Gerçek indirme hızını görmek istiyorsanız NetLimiter 4 gibi uygulamalarda görebilirsiniz.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi maalesef. Oradaki hız bilgisi internet hızını göstermez.
Nedense benim tüm indirmelerimde, görev yöneticisi aracılığıyla hızı hep doğru gördüm. İndirdiğim site veya uygulama fark etmeksizin hepsi birbiriyle uyumlu. Sizde durum nasıldır bilemem.
Benim bahsettiğim pencere de burası. Görev yöneticisi ana ekranı değil.
Ekran Alıntısı.PNG

Nedense benim tüm indirmelerimde, görev yöneticisi aracılığıyla hızı hep doğru gördüm. İndirdiğim site veya uygulama fark etmeksizin hepsi birbiriyle uyumlu. Sizde durum nasıldır bilemem.
Benim bahsettiğim pencere de burası. Görev yöneticisi ana ekranı değil.Eki Görüntüle 639937
Şuan böyle iyice kötü oldu. Şu vpn fikri işe yarıyorum onu deneyeceğim.

Dosya Ekleri

• fgfg.png
    fgfg.png
    25,5 KB · Görüntüleme: 92

Geri
Yukarı