Epic Games indirmeyi durdurunca sıfırdan başlatıyor

1HarryPotterFan

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, dün Epic Games'den Cyberpunk 2077 aldım. Dün indirmeyi başlattım, 40 GB indirmişti. Ardından geç oluyor diye durdurup kapatmıştım. Bugün öğlen devam et deyince ise 61 GB indirmeye başladı, yani baştan başladı. 40 GB'ı indirdiği yere girdiğimde ise 40 GB'ı sildiğini gördüm. Bu sorun neden dolayı kaynaklanıyor olabilir? Bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar, dün Epic Games'den Cyberpunk 2077 aldım. Dün indirmeyi başlattım, 40 GB indirmişti. Ardından geç oluyor diye durdurup kapatmıştım. Bugün öğlen devam et deyince ise 61 GB indirmeye başladı, yani baştan başladı. 40 GB'ı indirdiği yere girdiğimde ise 40 GB'ı sildiğini gördüm. Bu sorun neden dolayı kaynaklanıyor olabilir? Bilginiz var mı?
Hocam yanlışlıkla duraklat yerine iptale basmışsınızdır. Benim de başıma geldi.

Hocam yanlışlıkla duraklat yerine iptale basmışsınızdır. Benim de başıma geldi.
Hocam iptale basmadığıma eminim çünkü kapatmadan önce doğru yaptım mı diye kontrol ettim.
Hocam bir şey soracağım. Neden Steam değil de Epic Games üzerinden aldınız? Epic Games bazen böyle sorunlar çıkartıyor.
Aslında bütün oyunlarımı Steam üzerinden alırdım Cyberpunk 2077'yi de Steam'den alacaktım fakat Steam'de 250 liraydı Epic Games'de ise 60 lira kupon ile beraber 140 liraya düşüyordu 110 liram cebimde kalsın diye Epic Games üzerinden aldım.

Geri
Yukarı