Epic Games "İşlemler" kısmı sabit kalması normal mi?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Bu normal mi?

Ekran Görüntüsü (470).png

Sabit kaldı da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet indirme yapıyor ama PC'yi açıp kapatıp devam et dediğim zaman belli bir noktaya geri attı 2 kere.

Hocam GTA V dosyaları büyük. İşlem kısmı biraz durur sonra ilerler. Ağ kullanıyor ise yükleniyordur. Endişe edecek bir durum yok. Bekleyin sadece.

Hocam bekleyin dediğim gibi. Epic Games sorunlu bu tür durumlarda.
hocam ben dün indirme yapmadan önce 72.5 GB GTAV dosyası vardı. 800 MB daha indirip saldığımdaysa doğal olarak 73.3 GB'a çıktı. bu sabah indirmeye başlamadan önce baktığımda 73.3 Gb'ken doğrulamadan sonraanında 72.5'a düştü ve dünkü dosyaları indirmeye başladı. Bugün oyunu tek part şekilde yükleyeceğim. Sizce yükleme bittikten sonra da bu tarz bir durumla (en baştan indirmeye alması gibi) karşılaşır mıyım?

Hocam ben dün indirme yapmadan önce 72.5 GB GTAV dosyası vardı. 800 MB daha indirip saldığımdaysa doğal olarak 73.3 GB'a çıktı. Bu sabah indirmeye başlamadan önce baktığımda 73.3 GB'ken doğrulamadan sonraanında 72.5'a düştü ve dünkü dosyaları indirmeye başladı. Bugün oyunu tek part şekilde yükleyeceğim. Sizce yükleme bittikten sonra da bu tarz bir durumla (en baştan indirmeye alması gibi) karşılaşır mıyım?

Hocam sanmıyorum. Eğer olursa depolama biriminizde sorun olabilir.

Geri
Yukarı