Epic Games kütüphaneden DLC nasıl iade edilir?

• Konuyu başlatan mr.74
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 913

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Dün yanlışlıkla DLC aldım iade etmek istiyorum ama nasıl yapabilirim? İade etme kutusu çıkardı normalde ama bunda yok mobil üzerinden nasıl yapılır? Oyunu aldım o duracak ama DLC'yi kaldırmak istiyorum. Teşekkürler.

Oyunun iade kısmına girin, aşağıda "Sahip olduğunuz DLC'ler" bulunuyor.
Hocam sanırım mobilde öyle bişey yok oyunun üstüne tıklayınca iade butonu çıkıyor ama sonra DLC paketinin üstüne tıklayınca çıkmıyor. Mobil üzerinden nasıl yapılır biliyor musunuz?

Ben oyunu ayrı DLC'yi ayrı almıştım sonra baktım DLC saçma iptal etmek istedim ama onu yapamadım.

Son düzenleme:
Hocam sanırım mobilde öyle bişey yok oyunun üstüne tıklayınca iade butonu çıkıyor ama sonra DLC paketinin üstüne tıklayınca çıkmıyor. Mobil üzerinden nasıl yapılır biliyor musunuz?

Ben oyunu ayrı DLC'yi ayrı almıştım sonra baktım DLC saçma iptal etmek istedim ama onu yapamadım.
O halde Steam desteğe girdikten sonra aşağıdaki aratma kısmına DLC'nizin ismini yazın.
4C5F8611-DD2C-40C3-BC1C-0401DCE142EB.jpeg

Bende telefon üzerinden oyunun destek kısmına girdiğimde DLC'ler gözüküyor.
ADF03582-DBEB-43B5-8F37-52831FD2CD55.jpeg

O halde Steam desteğe girdikten sonra aşağıdaki aratma kısmına DLC'nizin ismini yazın.

Bende telefon üzerinden oyunun destek kısmına girdiğimde DLC'ler gözüküyor.
Eki Görüntüle 1982513
Hocam başlığı görmediniz sanırım bir bakın isterseniz 😅

@519928 Epic Games'de nasıl biliyor musunuz hocam?

Dediğinize göre burada iade çıkmıyor mu?

İade etmek istediğiniz DLC nedir?
Yok hocam çıkmıyor iade butonu desteğe sabahın 1'inde yazdım onlar da bir dönmedi.
Outlast DLC ama hoşuma gitmedi bende iade edecem parasında değilim zaten sadece kütüphanemden kaldırsanız yeter yazmıştım. Acaba oyunu iade etsem öyle mi çıkar? Ama bu sefer de çıkmazsa boşuna iptal etmiş olurum geri almak için boşuna beklerim.

Yok hocam çıkmıyor iade butonu desteğe sabahın 1'inde yazdım onlar da bir dönmedi.
Outlast DLC ama hoşuma gitmedi bende iade edecem parasında değilim zaten sadece kütüphanemden kaldırsanız yeter yazmıştım. Acaba oyunu iade etsem öyle mi çıkar? Ama bu sefer de çıkmazsa boşuna iptal etmiş olurum geri almak için boşuna beklerim.
DLC’nin iade türü “iade edebilir” bunun için “Bize Ulaş” kısmında iade talebi göndermen gerekiyormuş.
İade türü “kendi kendine iade edilebilir” olsaydı o kısımdan iade edebilirdiniz.

Sanırım iade talebide göndermişsin. Beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı