Epic Games "kullandığın bilgiler geçersiz"

Pilot18

Decapat
Makaleler
1
Yer
Gökyüzü
Bugün Epic Games Launcher'a girdiğimde "Epic Games'le olan bağlantınız kaybedildi" yazdı ardından oturumdan çıktı tekrar doğru bilgileri girmeme rağmen "kullandığınız bilgiler geçersiz" hatası aldım internette baktım çözümlerine ancak hiçbiri yardımcı olmadı 1-2 saate düzelir diyenler de var. Bende Epic Games'e ticket attım durumu anlattım yapılmasını. Önerdiğiniz başka bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• tekno.png
    tekno.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 33
Bugün Epic Games Launcher'a girdiğimde "Epic Games'le olan bağlantınız kaybedildi" yazdı ardından oturumdan çıktı tekrar doğru bilgileri girmeme rağmen "kullandığınız bilgiler geçersiz" hatası aldım internette baktım çözümlerine ancak hiçbiri yardımcı olmadı 1-2 saate düzelir diyenler de var. Bende Epic Games'e ticket attım durumu anlattım yapılmasını. Önerdiğiniz başka bir şey var mı?
Şifre değiş.

Şifre nasıl değiştirsin bak soruyorum nasıl?

Yoğunluktan olabilir 1-2 saat bekleyin olmaz ise muhtemelen hesabınız çalınmış demektir. Ticket açtıysanız onlara kanıt sunun ve hesabınızı geri alın.

Destekten ticket geldi hesabımın e postası değiştirilmiş bundan sonrasını ben destekle hallederim yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı