Epic Games kupon ile GTA V almak

thebiscuit

Hectopat
Makaleler
1
Bedava olan Cities: Skylines oyununu kütüphaneye ekledikten sonra kupon veriyor (galiba kütüphaneye eklemek şart) o 60TL'lik kupon ile GTA 5'i 25TL'ye alabilirsiniz ama gidip 50TL'lik oyununu alamıyorsunuz.

O 60TL'lik kupon ile GTA 5'i 25TL'ye alabilirsiniz ama gidip 50TL'lik oyununu alamıyorsunuz.
Evet, önemli olan Epic'e para vermemiz çünkü :)

60 liralık kupon ile 90 liralık ürün alırsan 30 lirayı Epic'e vermiş oluyorsun sonuçta, şirket para kazanmış oluyor.

50 liralık oyunu 60 liralık kupon ile alırsan teknik olarak Epic sana para vermek zorunda oluyor. Bir şirket neden bunu yapsın?

Ben Epic Games'in bedava GTA 5 etkinliğinden yararlanamadım :(. Şimdi ise kuponun son kullanım tarihine kadar bekleyeceğim. Liste yalan çıktı zaten. Belki tekrar GTA 5 verirler. Vermezler bence ama bir umut.

Ben de alacağım, salak gibi almamıştım neden almadım derseniz malım da ondan. (Ciddiyim)

Ben Epic Games'in bedava GTA 5 etkinliğinden yararlanamadım :(. Şimdi ise kuponun son kullanım tarihine kadar bekleyeceğim. Liste yalan çıktı zaten. Belki tekrar GTA 5 verirler. Vermezler bence ama bir umutk
Kupon ile 80 TL ve üzeri yaptığınız her alışverişte tekrar kupon kazanıyorsunuz. 7 Ocak tarihine kadar böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı