Epic Games kuponu kullanmak için oyun tavsiyesi

blackeagle03

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yılbaşında elde ettiğim 60 TL değerindeki kupon duruyor. Son kullanma tarihi de 1 mayıs. Biraz bakındım ama nerede kullanacağımı bilemedim. Daha çok hikayeli AAA oyunlar oynamayı seviyorum. Şu andaki Ubisoft indirimlerinden yararlanarak FarCry 5 ya da AC Odyssey olabilir diye düşündüm. Kuponla beraber uygun fiyata geliyor bayağı Gold sürümleri. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı ya da bekle bu çıkacak dediğiniz? Daha zaman olduğu için bekleyebilirim de çünkü. Şimdiden teşekkürler fikirleriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Origins oynamadıysan Oddysey gayet iyi gider. Far Cry serisinden sıkıldığım için doğru bir yorum yapamayacağım. İndirimleri takip etmeni tavsiye edebilirim çünkü Epic Games'te indirimsiz oyun fiyatları biraz pahalı, inince de çok iniyor.

Origins oynamadıysan Oddysey gayet iyi gider. Far Cry serisinden sıkıldığım için doğru bir yorum yapamayacağım. İndirimleri takip etmeni tavsiye edebilirim çünkü Epic Games'te indirimsiz oyun fiyatları biraz pahalı, inince de çok iniyor.
Origins oynamadım hiç. Odyssey ya da Far Cry 5'ten birini düşünmem mantıklı olacak o zaman. RDR 2 indirime girsin orda kullanayım diye düşündüm. Sonra arkadaşlarım inanılmaz ağır akan bir oyun sen sevmezsin dediler. Ön siparişteki oyunlarda da kullanılamıyor maalesef. Bugün Ubisoft indirimleri bitmeden bir karar verip birini alacağım sanırım.

Hikayenin akışı ve genel olarak oyunun ilerleme hızından bahsettiler. Optimizasyonla alakalı olarak değil.
RDR 2 biraz ağır bir oyundur evet ancak uzun bir roman okuyormuş gibi düşünebilirsin. Veya Godfather izliyormuş gibi :) Benim şimdiye dek oynadığım en iyi oyundu, ki hatrı sayılır miktarda oyun oynadım. Bence şans verebilirsin çünkü o atmosferi barındıran başka bir oyun yok.

RDR 2 biraz ağır bir oyundur evet ancak uzun bir roman okuyormuş gibi düşünebilirsin. Veya Godfather izliyormuş gibi :) Benim şimdiye dek oynadığım en iyi oyundu, ki hatrı sayılır miktarda oyun oynadım. Bence şans verebilirsin çünkü o atmosferi barındıran başka bir oyun yok.
Olabilir aslında ama 1 Mayıs'a kadar indirim olabileceğinin de bir garantisi yok. Kuponu o zamana kadar en uygun nerede değerlendirebilirim onun peşindeyim.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı