Çözüldü Epic Games kuponu tekrarlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alper Karaca

Kilopat
Yer
Konohagakure
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar. Epic Games'in mega sale kampanyası ile ₺60 kuponu geri geldi. Öncekinde faydalanmıştım fakat aklıma bir şey takıldı. Ben bu kupon ile bir oyun alsam sonrasında bu kupon yeniden hesabıma geliyor mu? Yani iki farklı siparişte kullanabiliyor muyum? Legion ve Valhalla almak istiyorum ona göre paket ya da ayrı ayrı alacağım. Yardımınızı bekliyorum.

Çözümü buldum konu kilit.
Çözüm

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kuponu birden fazla kez kullanmak mümkün değildi ben oyun alırken.

Not: Düzeltme yapıldı.

Son düzenleme:
Kaç kez kullandım kuponu hiç aynı seferde ikinci kuponu vermedi. Zaten kuponu kullanabilmek için en az 80 TL'lik ürünü sepete eklemek gerekiyor. Bu sefer kupon farklıysa benim hatam.

Kaç kez kullandım kuponu hiç aynı seferde ikinci kuponu vermedi. Zaten kuponu kullanabilmek için en az 80 TL'lik ürünü sepete eklemek gerekiyor. Bu seferki kupon farklıysa benim hatam.
Ocak ayında ki indirimler ve verilen kupondan sonra her oyun aldığında, tekrar kupon veriyordu. Böyle böyle 4 adet oyun satın aldım. Ancak geçen sene bugünkü zamanlarda ki Mega indirimlerde bir kerelğine mahsus kupon verilmişti.

Metro Exodus, Far Cry 5 ve M&B Bannerlord'u kuponla almıştım. O dönemler denk gelmemiş demek ki. Her birini farklı dönemde aldım. Epic sitesinde paylaşılandan anladığım kadarıyla bu sefer de en az iki kupon verecekler gibi duruyor. ''MEGA İndirim'den 60 TL değerinde bir Epic Kuponun varsa, bu kupon 79,99 TL ve üzeri değerindeki bir sonraki uygun oyun satın alımında uygulanacak ve ilave bir 60 TL değerinde Epic Kuponu alacaksın.'' Böyle bir açıklama var.

Geri
Yukarı