Çözüldü Epic Games Launcher 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

BirEfe

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim üzere 0xc000007b hatasını yaşamaktayım.

Sorun yaşadığım uygulama Epic Games Launcher, uygulamayı çok kez sil yükle yaptım bir umuttur düzelir diye ancak olmadı.
O sebeple Technopat'ın hata çözüm videosu üzerinden Process Monitör'ü indirdim hatalı dll dosyalarının hepsini olmasada bazılarını buldum ancak DiretX'in o dll'leri düzeltmesi için onları kaldırmam gerekiyor ancak bu dll'ler sistem içerisinde bulunmuyorlar, haliyle silemiyorum, sistem içerisinde var olanları da kaldırmam için izin istemesi gerekirken izin istemeden direkt silmeye gittiği için işlem başarılı olmuyor ve işlem iptal oluyor.

Process Monitör kayıtlarını atacaktım ancak Logfile dosyasını gönderemiyormuşum, dosyayı nasıl yollayacağımı söylerseniz onu da gönderirim.
(İşletim sistemim Windiws 10 ve ekran kartı driverları Win 10 güncellemeleri vs. tam)

Dosyayı nasıl yollayacağımı söylerseniz onu da gönderirim.
MediaFire'ye yükleyip paylaşım bağlantısını atabilirsiniz.

Process Monitor kayıtlarını atacaktım ancak Logfile dosyasını gönderemiyormuşum.
Bu tür dosyaların direkt Sosyal'e yüklenmesi için öneride bulunmuştum yaklaşık 2 ay öncesinde ama şu ana kadar herhangi bir gözle görülür adım atılmadı.

MediaFire'ye yükleyip paylaşım bağlantısını atabilirsiniz.

Bu tür dosyaların direkt Sosyal'e yüklenmesi için öneride bulunmuştum yaklaşık 2 ay öncesinde ama şu ana kadar herhangi bir gözle görülür adım atılmadı.

Teşekkürler Process Monitör kaydını paylaştım bilen arkadaşlar hatamı çözmem konusunda bana yardımcı olursa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı