Çözüldü Epic Games Launcher 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Victoria Louise

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 (Zalman Optima II Soğutucu) / Ekran Kartı: XFX MERC RX 6750 XT / Bellek: 4x8 32 GB DDR4 2866 MHz / Güç Kaynağı: 850W MSI MPG A850GF / Anakart: ASUS ROG STRIX B350-F / Kasa: Sharkoon TG5 / Klavye: Akko 3098 Neon Creamy Yellow Switch / Fare: Glorious Model D Wireless / Kulaklık: Sennheiser HD560S + Boya M1DM Mikrofon / Monitör: LG GN650B
Meslek
Çevirmen
Profil Kapağı
1525871261
Sosyal'de gördüğüm konulardan da anladığım kadarıyla sistemdeki .dll dosyalarını kurcalamamız dolayısıyla aldığımız bir hataymış. Recep Baltaş'ın bu hata hakkındaki konusunu okudum ve DWalker rapor dosyasını aşağıya bıraktım, şimdiden yardımınız için teşekkürler. Sistemdeki dosyalarla çok oynanmış olabilir kardeşimin kullandığı bir bilgisayar çünkü. Henüz Fortnite'ı kuramadan bu hatayı aldım bu arada.

Epic Games Launcher DWI Raporu

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam log dosyasına bakıyor her şey. Mesela bir arkadaşın başka bir .dll'si sorunluydu. Buradan net bir şey söyleyemiyorum. Ama sorun kesinlikle dll'lerde.

Recep Abi veya Mikail Abi yakında sana dönerler :).

Hocam log dosyasına bakıyor her şey. Mesela bir arkadaşın başka bir .dll'si sorunluydu. Buradan net bir şey söyleyemiyorum. Ama sorun kesinlikle dll'lerde.

Recep Abi veya Mikail Abi yakında sana dönerler :).
Launcher sorununu çözdüm şimdi de Fortnite aynı hatayı veriyor. @Recep Baltaş

• @Victoria Louise , DWI raporun çok bilgi vermedi. 64 Bit rapor alman gerekebilir. Ya da sen de ProcMon raporu paylaş.
  • @i2baba , Log dosyanı inceledim. C:\Windows\System32\xinput1_3.dll dosyasını sil ve bunu kur: DirectX İndirme Aracı
  • @Moravian , senin Log dosyana bakıcam.
Bu işlerden pek anlamıyorum bir de bana yardım edebilir misiniz ? 2-3 haftadır kafayı yemek üzereyim internetteki yöntemlerden denemediğim kalmadı. Buraya öğrendiğim kadarıyla log kayıtlarını buldum. Boş zamanın da bakıp ilgilenirsen gerçekten çok sevinirim :) İndir Logfile PML

Bu işlerden pek anlamıyorum bir de bana yardım edebilir misiniz ? 2-3 haftadır kafayı yemek üzereyim internetteki yöntemlerden denemediğim kalmadı.Buraya öğrendiğim kadarıyla log kayıtlarını buldum. Boş zamanın da bakıp ilgilenirsen gerçekten çok sevinirim :) İndir Logfile PML
@Recep Baltaş, @Mikail Fidan

Bu işlerden pek anlamıyorum bir de bana yardım edebilir misiniz ? 2-3 haftadır kafayı yemek üzereyim internetteki yöntemlerden denemediğim kalmadı. Buraya öğrendiğim kadarıyla log kayıtlarını buldum. Boş zamanın da bakıp ilgilenirsen gerçekten çok sevinirim :) İndir Logfile PML

@Recep Baltaş, @Mikail Fidan
C:\Windows\System32 içerisinden XINPUT1_3.DLL dosyasını silip bunu yükleyin siz de:

DirectX İndirme Aracı

Launcher sorununu çözdüm şimdi de Fortnite aynı hatayı veriyor. @Recep Baltaş
O zaman Fortnite'a ait bir rapor paylaşın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı