Epic Games Launcher Offline görünme sorunu

102035

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar son güncellemeden sonra Epic Games Launcher'da Offline olarak gözüküyorum, ne Fortnite oynayabiliyorum ne başka bir şey! Bu sorunu hiçbir yerde bulamadım, forumda cevaplanmamış. Nasıl çözeceğim?
Yok mu bi yardımcı olacak arkadaş :(
Hala Offline olarak gözüküyorum, çevrimiçi olamıyorum yok mu yardımcı biri ya :(

Hocam ben her zaman Offline gözüküyorum Epic Games'de, yok mu bunun çözümü yahu? Cevap veren kimse olmadı, hiçbir yerde çözümü yok. Kaldırdım tekrar yükledim, Çevrimiçi olmaya çalıştım ancak hiçbir şey değişmedi. Bunun bir çözümü yok mudur hocam? Forumlara baktım sadece 1 konu var böyle onda da çözüme ulaşamamışlar.

Son düzenleme:
  • Epic Games Launcher kaldırıp yeniden kurmakla başlayabilirsin.
  • Bir de VPN kullandın mı, kullanıyor musun?
  • Ya da güvenlik yazılımın var mı? Varsa nedir?
Kaspersky Total Security var.
VPN kullanmıyorum. Önceden de kullanmamıştım.
Epic Games Launcher'ı kaldırıp yeniden kurdum yine bir şey değişmedi :/
Hocam kimse bu sorunu çözememiş, anlamadım ki nasıl bir illet bu...

Windows SmartSecurity Ayarlarınızı Devre dışı Bırakıp tekrar dener misiniz, Genellikle Online Oyunlarda Özellikle Knight Online veyahut, Multiplayer oyunlarda güvenlik yazılımları Exe tabanlı oyunlarda bu sorunla Windows 10 kullanıcıları karşılaşabiliyor.

Yeni bir Windows yönetici oturum hesabı aç. Kaspersky'i devre dışı bırak. Yeni oturumda Epic'i kaldırıp tekrardan kur ve son durumu bildir.
Hocam teşekkürler ancak vazgeçtim. Yakında çok güzel bir sistem toplayacağım zaten. İlk oyunları yükleyip daha sonra Kaspersky'ı yükleyeceğim :) Sadece Fortnite açılmıyor, açılmasa da olur ya :D Teşekkürler tekrar.
Bir oyun için bu kadar uğraşmak istemem. Kaspersky'da tüm izinler verili zaten, neden böyle bir şey yaptı anlamadım.

Son düzenleme:
Bana yardım edebilecek var mı? VPN kullandıktan sonra Epic Games'de çevrim dışı olarak gözükmeye başladım modeme reset attım PC'yi kapa aç yaptım Epic Games'i silip tekrardan yükledim ama düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı