Epic Games Launcher sekme sorunu

Arkadaşlar çözümü yukarıdaki arkadaş söylemiş ama ben onu görmeden önce başka şekilde çözmüştüm. Total Uninstaller indirip Epic Games Launcher'ın tüm kalıntılarını sildim ve tekrar yüklediğimde sorun çözülmüştü. Yukarıdaki çözüm daha kolay sanırım önce onu deneyin olmazsa bunu deneyin. Teşekkür ederim.

çalıştıra %APPDATA% yazıp girin en üstten appdata ya tıklayın locale girin epicgameslauncher dosyasını silin sonra epic gamesi başlatın. çalışıyor ben denedim oldu

L
2020-05-18 (1).png

LÜTFEN YARDIM EDİN

Arkadaşlar çözümü yukarıdaki arkadaş söylemiş ama ben onu görmeden önce başka şekilde çözmüştüm. Total uninstaller indirip Epic Games Launcher'ın tüm kalıntılarını sildim ve tekrar yüklediğimde sorun çözülmüştü. Yukarıdaki çözüm daha kolay sanırım önce onu deneyin olmazsa bunu deneyin. Teşekkür ederim.

Bu arkadaşın yaptığını yaptım.
Total installer indirdim. Epic Games programını indirdiğim Total installer programı üzerinden kaldırdım. Sonra tekrar yükledim Epic Games'i. Oldu.

Eki Görüntüle 566279b
teşekkürler oldu şimdi bir kere daha mı indireceğim

yok hayır bende de öyle göründü. önceden indirdiğin, bilgisayarında olan şeyleri indirmene gerek yok. bilgisayarına kaydettiğin dosyadan açarsın. epicten açamazsın. ama illa ben epicten açmak istiyorum dersen bilgisayarda oyunu silip tekrar yüklersin sana kalmış..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı