Epic Games Launcher silersek Fortnite silinir mi?

225491

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bilgisayarım gayet güçlü her oyunu açıyor ama Epic Games Launcher'de kasıyor. Var mı böyle bir saçmalık? Neyse konuya gelelim Epic Games kastığı için bende kaldırıp tekrardan yüklemek istiyorum. Fortnite silinir mi eğer Epic Games Launcher'i silersek?

Sildim yükledim Fortnite duruyor fakat Launcher kasıyor bu durum 1 yıldır.
Hocam merhaba ben bilgisayara format atcam benim epic games launcher C de kurulu gta 5 ise D de kurulu sence c formatlasam oyunum yani 94 gb gta 5 bilgisayarımdan komple silinirmi malum internetler çok kötü.

Hocam merhaba ben bilgisayara format atacağım benim Epic Games Launcher C'de kurulu GTA 5 ise D'de kurulu sence C formatlasam oyunum yani 94 GB GTA 5 bilgisayarımdan komple silinirmi malum internetler çok kötü.

Hocam mantıken silinmez daha sonra Epic Games'i D'ye kurarsan bir sıkıntı çıkmaz gibi gözüküyor.

Merhabalar bilgisayarım gayet güçlü her oyunu açıyor ama Epic Games Launcher'de kasıyor. Var mı böyle bir saçmalık? Neyse konuya gelelim Epic Games kastığı için bende kaldırıp tekrardan yüklemek istiyorum. Fortnite silinir mi eğer Epic Games Launcher'i silersek?

Kanka biliyorum birqaz geç oldu ama ben sildim oyunlarda silindi Allah'tan yederk dosyalarını almıştım sende öyle yap kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı