Çözüldü Epic Games Launcher Unreal Engine 4 crash reporter hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ensar.grr

Femtopat
Daha fazla  
Epic Games Launcher'i açtığımda bu hatayı alıyorum, neden acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 163
Çözüm
Bilemiyorum, bir hata oluşmuş olabilir. O halde ben Windows 8 için gerekli şeyleri yazıyorum. Aşağıdakileri kurun.

Unreal Engine'in bulunduğu dosya konumunun (UE_4.24, UE_4.25 veya benzer isimlerde bir klasörün olması lazım.) içinde "crash", ".log" vs. geçen dosya varsa onları MediaFire.com üzerine yükleyip indirme bağlantısını paylaşın.

Hatta dosya konumuna gitmek için direkt işaretlediğim kısma tıklayın.
1608225997750.png

Unreal Engine'in bulunduğu dosya konumunun (UE_4.24, UE_4.25 veya benzer isimlerde bir klasörün olması lazım.) içinde "crash", ".log" vs. geçen dosya varsa onları MediaFire.com üzerine yükleyip indirme bağlantısını paylaşın.

Hatta dosya konumuna gitmek için direkt işaretlediğim kısma tıklayın.
Eki Görüntüle 786576

İçinde sadece bunlar var

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    4 KB · Görüntüleme: 98
Anlamadığım tek bir sorun var. Sisteminiz Windows 7 mi yoksa Windows 8 mi? Ona göre dosya paylaşacağım.

Sosyal'de Windows 8 olarak görünüyorsunuz fakat dosyalara göre Windows 7 kullanıyorsunuz.

Bu dosyaları Windows 8 kullandığınız bilgisayardan mı attınız? Çünkü ona göre dosya vereceğim ve uygulatacağım. Dosyalara göre işletim sisteminiz Windows 7, CPU'nuz Intel i5-4460 ve GPU'nuz ise GeForce GT 630 olarak görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı