Epic Games Launcher yavaş indiriyor

NevzatE

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Steam, Riot Games gibi platformlarda indirme hızım 1.7 civarlarında olmasına rağmen Epic Games'te herhangi bir oyun indirdiğimde 1MB oluyor. Sebebini bir türlü anlayamadım, herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Epic Games'den her indirişimde indirme hızım 4.50mb/s hızlarında bende sıkıntı yok, yani 30-40Mbps hızlarında indiriyorum sorunsuz.

Öncelikle merhabalar. Steam, Riot Games gibi platformlarda indirme hızım 1.7 civarlarında olmasına rağmen Epic Games'te herhangi bir oyun indirdiğimde 1MB oluyor. Sebebini bir türlü anlayamadım, herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.
Launcher ayarlarında indirme hızı var sınır koymuş olabilirsin farketmeden, o ayarlara bir bak. Epic Launcher cidden çok kötü bu arada beleş verdikleri oyunları bile indirip oynamıyorum Launcher aşırı yavaş.

Launcher ayarlarında indirme hızı var sınır koymuş olabilirsin fark etmeden, o ayarlara bir bak. Epic Launcher cidden çok kötü bu arada beleş verdikleri oyunları bile indirip oynamıyorum Launcher aşırı yavaş.

Hocam ben GTA indirdiğim zaman hızlı indiriyordum hep 30Mbps üstü, bir sorun olmalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı