Epic Games neden bu yıl iyi oyun vermiyor?

İnsanoğlunun ne kadar nankör olduğunun göstergesi. Adamların bedava oyun verme gibi bir zorunluluğu olmadığı halde her hafta ücretsiz yeni bir oyun veriyorlar. İnsanlar verilen oyunu beğenmediği için neredeyse Epic Games'i suçlayacak. Şahsen ben verilen oyunları yeterli buluyorum. Zaman zaman küçük geliştiricilere destek olmak amaçlı onlara toplu bir ödeme yapıp oyunlarını ücretsiz dağıtıyorlar. Onun dışında ismini duyurmuş birçok oyunu da ücretsiz verdiler. Epic Games sayesinde birçok büyük bütçeli oyuna sahip oldum ve normalde keşfedemeyeceğim oldukça eğlenceli indie oyunları deneyimledim. Son olarak bir cümle eklemek istiyorum. Bir oyunun ismini duymadınız diye o oyun kalitesiz veya kötü olmuyor.

İnsanoğlunun ne kadar nankör olduğunun göstergesi. Adamların bedava oyun verme gibi bir zorunluluğu olmadığı halde her hafta ücretsiz yeni bir oyun veriyorlar. İnsanlar verilen oyunu beğenmediği için neredeyse Epic Games'i suçlayacak. Şahsen ben verilen oyunları yeterli buluyorum. Zaman zaman küçük geliştiricilere destek olmak amaçlı onlara toplu bir ödeme yapıp oyunlarını ücretsiz dağıtıyorlar. Onun dışında ismini duyurmuş birçok oyunu da ücretsiz verdiler. Epic Games sayesinde birçok büyük bütçeli oyuna sahip oldum ve normalde keşfedemeyeceğim oldukça eğlenceli indir oyunları deneyimledim. Son olarak bir cümle eklemek istiyorum. Bir oyunun ismini duymadınız diye o oyun kalitesiz veya kötü olmuyor.

Hocam firmayı suçlamadık ki, sadece burada kendi aramızda tartışıyoruz, bilseydim konuyu açmazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı