Epic Games neden bu kadar aşağılanıyor?

Tamam da oyun ağı dediğin de arkadaş ekleme, profil oluşturma, oyunlarla alakalı ekran görüntüsü paylaşma ve benzeri sosyal etkileşimler de olmalı ki biz o platform da daha çok vakit geçirelim.

Arkadaş ekleme var. Fakat ben profil oluşturma gibi şeylere pek takmıyorum benim istediğim platformda istediğim tek şey şunlar: Arkadaş ekleyeceksin oyun alıp oynayacaksın bu kadar.

En azından illa harcama istemiyor arkadaş ekleme için. Steam'de harcama yapmadan arkadaş eklemek karmaşık en azından bu iyi...

Bu oyunları sevmeyen/zaten sahip olan eleman ne yapsın? Bunlardan sayı olarak birkaç katından fazla seri/oyun Epic/Steam gibi yerlerde satılıyor haberin var mı?
Olay reklam endüstrisi, sahip olan ya da sevmeyen adamı denkleme ekliyorsan sırf Epic haterları var diye Epic'i, Steam haterları var diye Steam'i de çöpe atman gerekir. Oyun serileri kitle toplamaya yeter mi yetmez mi? Asıl soru bu, ha sen diyorsan ki adamlar tüm oyunları satmak zorunda yoksa girmem; ne yaparsan yap, kazığını yağsız sevenlerdensin.

Olay reklam endüstrisi, sahip olan ya da sevmeyen adamı denkleme ekliyorsan sırf Epic haterları var diye Epic'i, Steam haterları var diye Steam'i de çöpe atman gerekir. Oyun serileri kitle toplamaya yeter mi yetmez mi? Asıl soru bu, ha sen diyorsan ki adamlar tüm oyunları satmak zorunda yoksa girmem; ne yaparsan yap, kazığını yağsız sevenlerdensin.
Dediklerimi anlamayarak, ya da kendi isteğine göre yorumlayarak saçma yerlere götürüyorsun, göz ardı et listesine hoş geldin Nevertalk adam.

Tek bende mi Launcher Steam'den daha hızlı?

Benim sistemde mi sorun var acaba Steam yeni arayüz geldiğinden beri oyunlardaki performansı altüst ediyor. Hemde hantal çalışıyor bazen. Bu arada eleştirmiyorum benim bilgisayarımda olanları söylüyorum.

Tek bir kişi değilki. Herkesde zaten umurumuzda değil yazmamış bazıları "f*** Epic" bazıları "Epic sucks" bazıları oyunu Epic'ten denerim Steam'den alırım Epic çöp diye. Gereğinden fazla bu aşağılama.

Yani diyorum ki sırf 2-3 kişi Epic'i kötüleyince "Epic kötüdür" mü oluyor?
Ben bu tür platformları kullanmam zaten param olmadığı sürece.
Epic'i severim şu yönden; zamanında Football Manager'ı bedava sunuyordu :D

Steam, adı şanı duyulmuş bir platform... Epic ise son 5 yıldır duyulmuş bir platform. Bu iki platform, rakip bile değiller.
O yüzden kötülenmeleri anlamsız. Takmayın bu kadar.

Keyfinize kalmış her şey; yok Launcher'i kötüydü, yok pahalı, yok hata veriyor vs.
Kullanıp kullanmamakta serbestsiniz. Fakat aslında bakarsan kullanıcıların en çok şikayet ettikleri -oyun içi hatalar vs- platform Steam.
Ama buna rağmen Steam'den vazgeçmiyorlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerektiğinden fazla aşağılanıyor. Neden ama neden? Bırakın adamlar yapsın, biz biliyoruz Steam'i geçemeyeceklerini fakat yapsın. Şimdi Steam'de tartışmalarda dolaşıyordum bir adam Epic'e laflar yağdırmış. Herkeste kimsenin umurunda değil yazıyor mantıklı olarak. Neden Epic Games bu kadar fazla kötüleniyor?
Bedava oyunları zamanında para ile alan tayfa ve istemciyi kaldırmaya sistemi yetmeyen tayfa.
Birinci dediğim tayfaya lafım yok ama sistemi yetmeyenler haklı, Unreal Engine ile arayüz yapmak nedir yahu :D.

Popülarite köleliği.
Ne popülaritesi ? Ucube gibi gelip oyunları alıp kendi launcherına ekliyor. Steamden aldığım oyun için niye epic gamesi açmak zorundayım kardeşim? Fall Guys'ı da almış Epic. Ben mesela steamin arkadaş ağı ve başarım ve saat istatistikleriyle oynarken hiçbir işe yaramayan daha sepet özelliğini yeni getirmiş hantal Epic istemcisini açmak İSTEMİYORUM. İsterse en popüler oyunu beleş yapsın yine bu saçma politikasıyla steam seviyesine erişemeyeceğini anlamalı.

Tek b

Ne popülaritesi? Ucube gibi gelip oyunları alıp kendi launcherına ekliyor. Steam'den aldığım oyun için niye Epic Games'i açmak zorundayım kardeşim? Fall Guys'ı da almış Epic. Ben mesela Steam'in arkadaş ağı ve başarım ve saat istatistikleriyle oynarken hiçbir işe yaramayan daha sepet özelliğini yeni getirmiş hantal Epic istemcisini açmak istemiyorum. İsterse en popüler oyunu beleş yapsın yine bu saçma politikasıyla Steam seviyesine erişemeyeceğini anlamalı.

Tek bendemi Steam hantal?

Geri
Yukarı