Epic Games Nioh açılmıyor!

X-frost

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'ten aldığım Nioh oyunu açılmaya başlıyor, ilk bir iki yazı çıkıyor sonra "Activemovie window" diye siyah bir pencere açılıyor, sonra kapanıyor.
Nasıl yapacağız bunu?
Oyunun çözünürlüğü Full HD yaptığımda böyle oluyor. Bir tık indirdiğimde 1600 falan düzeliyor ama ben Full HD de oynamak istiyorum. Ayrıyeten 200 kusurlu TL olan bir oyuna bu hata yakışır mı? Kesinlikle paraya değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'ten aldığım Nioh oyunu açılmaya başlıyor, ilk bir iki yazı çıkıyor sonra "activemovie window" diye siyah bir pencere açılıyor, sonra kapanıyor.
Nasıl yapacağız bunu?
Oyunun çözünürlüğü Full HD yaptığımda böyle oluyor. Bir tık indirdiğimde 1600 falan düzeliyor ama ben Full HD de oynamak istiyorum. Ayrıyeten 200 kusurlu TL olan bir oyuna bu hata yakışır mı? Kesinlikle paraya değmez.

Oyun bedava ve her hatayı oyuna bağlamayı bırakmalısınız. Öncelikle yönetici modda çalıştırıp, ekran modlarını değiştirip Full HD deneyin. Eğer olmuyorsa sisteminiz yetersiz kalıyor olabilir.

Epic Games'ten aldığım Nioh oyunu açılmaya başlıyor, ilk bir iki yazı çıkıyor sonra "Activemovie window" diye siyah bir pencere açılıyor, sonra kapanıyor.
Nasıl yapacağız bunu?
İsterse bir milyar dolar olsun her oyunda hata olabiliyor değerli üstadım. Oyunun tam ekran ayarlarıyla oynamayı denediniz mi?

Ayrıca Nioh adlı güzide oyunda bir kamyon dayak yemeye ve eğlenceli maceraların korkunç yaratıklar ve puslu Japon kültürüyle harmanlanışını deneyimlemeye hazır olmanızı rica ederim. 🙏🥴

Hocam oyunun dosyalarını doğrulayın, bir de oyunu sisteminizin kaldırdığından eminsiniz değil mi? :)
Oyunun dosyalarını doğruladım, sorun yok. Yönetici olarak kendi kaynak dosyaların dan da denedim açmayı fullhd de açılmıyor.1600 de açılıyor.Rtx3070 de kaldırmıycaksa artık.
Ayrıca oyuna bedava diyenler bende ücretsiz aldım fakat bu ücreti veren diğer oyuncularıda düşünmek lazım. sonuçta birlik olmalıyız yoksa kale boş kalır gelen geçen gol atar.

Geri
Yukarı