Epic Games Oyun Alırken Ödeme Hatası

ilayda.t

Decapat
Epic Games'ten Detroit: Become Human alacağım, ödemeyi yaparken şöyle bir hata veriyor:
"Looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been voided and your funds will be returned in 3-5 business days."
Kredi kartıyla ödeme yapmaya çalışıyorum fakat para da kesmedi, anlayamadım. Ön sipariş diye hata falan mı oldu acaba?

Epic Games Store'un ödeme sistemlerinde bir sorun var sanırım, ben de neredeyse bir haftadır kredi kartıyla alışveriş yapamıyorum. Havale/eft yoluyla ödeme yapılabiliyormuş, onu deneyebilirsiniz isterseniz.

Epic Games Store'un ödeme sistemlerinde bir sorun var sanırım, ben de neredeyse bir haftadır kredi kartıyla alışveriş yapamıyorum. Havale/eft yoluyla ödeme yapılabiliyormuş, onu deneyebilirsiniz isterseniz.
Havale ile alayım dedim, şimdi de "Sorry, but your account is blocked from making purchases. Please contact customer service." diyor. Sanırım çok denediğim için böyle oldu. 24 saatten sonra tekrar deneyebiliyormuşum.

Havale ile alayım dedim, şimdi de "Sorry, but your account is blocked from making purchases. Please contact customer service." diyor. Sanırım çok denediğim için böyle oldu. 24 saatten sonra tekrar deneyebiliyormuşum.
Dediğiniz gibi, çok fazla deneme yaptığınız için olması muhtemel. 24 saat sonra tekrar deneyin.
Burada anlatılan yöntemle deneyin.

Kredi kartı kısmına direk banka kartı bilgilerinizi girerseniz sorunsuzca halloluyor.

Kredi kartı kısmına direk banka kartı bilgilerinizi girerseniz sorunsuzca halloluyor.
hocam papara kullanıyorum ve 24 saat sonra tekrar deneyin hatası il karşılaştım 24 saat sonra kredi kartı reddedildi diyor başka sitelerde sorunsuz çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…