Epic Games ödeme alınmasına rağmen oyun gelmedi

Yege4270

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'den Fortnite tayfası aldım Nays ile para çekilmesine rağmen gelmedi ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu oyun satın alımında yaşadım. Ödemeyi Nays’la yapmıştım ben de. Gelişme olursa bilgilendirir misin? Ayrıca, Epic Games sitesi üzerindeki satın alım geçmişinde ilgili faturayı görebiliyor musun? Bende o da gözükmüyor. Bir de Epic Games ile nasıl iletişime geçtiğini öğrenebilir miyim? Dün bu saatlerde gönderdiğim ticket’a yanıt almadım da henüz.

O bende de yok fatura istedi destek fatura istiyor.
Ticket üzerinden mi konuştunuz yoksa canlı desteğe mi bağlandınız? Ben canlı desteğe bağlanamıyorum ve ticket’ım henüz yanıtlanmadı. Forumda daha önce açılan bir gönderide aynı durumun yaşandığı, bu durumda canlı destek ile iletişime geçildiğinde soruna çözüm bulunduğu yazılmış, eğer bağlanabilirsek belki bu çözüm olabilir. Fakat dünden beri “Şu anda hiç temsilci yok” uyarısıyla karşılaşıyorum canlı desteğe bağlanmaya çalıştığımda.

Canlı desteğe bir kere bağlandı arkadaşım arkadaşım benden almıştı tayfayı kartın sahibiyle konuşalım dedi ben gelincede hesabın sahibi ile konuşalım dedi ondan beri ulaşamıyorum.

Anladım, canlı desteği şu ana kadar aktif göremedim ben de. Haftasonu olduğu için şu anda çalışmıyor olabilirler. Talebime yanıt bekliyorum, pazartesi günü de canlı desteği tekrar kontrol edeceğim. Gelişme olursa bilgilendiririm.

Biraz önce destekten yanıt geldi.

Merhabalar,

Satın alımınızın başarısız olduğunu anlıyorum. Çekilen para ise size 14 iş günü içerisinde geri yatıralacaktır. Eğer kafana takılan farklı bir soru var ise bizimle her zaman iletişime geçebilirsin.

Saygılarımla,

Eğer destekle kendi hesabından iletişime geçersen muhtemelen sana da iade yapılacaktır.

Son düzenleme:
Bende aynı sorunu yaşıyorum destek yazdım cevap bekliyorum. Epic games oyun alırken kartınız reddedildi falan dedi nays hesabımdan ise para gitti ama epic games işlemleri sayfasında ise aldığım oyun gözükmüyordu. Kuponda hakkınız bitti falan diyordu şikayet varda ise bir arkadaş satın alım menüsünde kupon ayrıntılarına bak önceki siparişi iptal et dedi bakalım ne olacak kupon gözüktü sipariş iptal edildi para gelecek mi bekliyorum 😬

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-16-13-02-14-263_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-16-13-02-14-263_com.android.chrome.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 29
Bende aynı sorunu yaşıyorum destek yazdım cevap bekliyorum. Epic games oyun alırken kartınız reddedildi falan dedi nays hesabımdan ise para gitti ama epic games işlemleri sayfasında ise aldığım oyun gözükmüyordu. Kuponda hakkınız bitti falan diyordu şikayet varda ise bir arkadaş satın alım menüsünde kupon ayrıntılarına bak önceki siparişi iptal et dedi bakalım ne olacak kupon gözüktü sipariş iptal edildi para gelecek mi bekliyorum 😬
Sorun özellikle Nays kullananlar tarafından yaşanıyor galiba. Ben de kupon da duruyordu kullanılmamış gözüküyordu, ödemeyi almıştı hata oluştu da dememişti. “İşlem biraz uzun sürebilir, pencereyi kapatabilirsiniz, faturanız hazırlandığında size gönderilecek” diyordu. Epic Games satın alma kısmında ise gözükmüyordu. Desteğin bana dönmesi 1-2 gün arası sürdü. 1-2 gün içerisinde dönüş yapılır diye düşünüyorum sana da. Bağlanabilirsen canlı destek ile çözmeye çalışırsın sorunu, daha hızlı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı