Epic Games Store'a ödeme yaptınız mı?

Makaleler
1
Yer
Moscow Metro
Daha fazla  
Ben, AC: Oddysey, Far Cry 5, Far Cry New dawn, Ghost Recon Breakpoint, metro Last Light oyunlarını aldım. Toplam da 150 TL civarı tutuyor.
Buraya kadar güzel ama Epic Games veri topluyor. Endişelendiğim kısım ise kredi kartı dahil banka bilgileri ile ilgili veri topluyor mu? Ayrıca ne ile ilgili veri topluyor? Bir sıkıntısı olur mu bu durumun? Ve siz ücretli oyun aldınız mı Epic Games Store'dan? Şu an keşke bu oyunları Epic Games yerine Steam'den alsaydım diyorum. :(

Son düzenleme:
Kart bilgilerinizin çalınmasından korkuyorsanız Epic üzerinde kullandığınız kartları kayıp ilan edip değiştirebilir, bir sonraki alışverişinizi sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz.

Steam'in de veri topladığından emin olabilirsiniz.

Kart bilgilerinizin çalınmasından korkuyorsanız Epic üzerinde kullandığınız kartları kayıp ilan edip değiştirebilir, bir sonraki alışverişinizi sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz.

Steam'in de veri topladığından emin olabilirsiniz.

Kartları kaydetmiyorum hiçbir zaman bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Steam'de topluyor ama Epic Games'e güvenemiyorum.

Steam'den alışveriş yapınca kart bilgileriniz kaydedilmiyor mu? Kendinizi boş yere paranoyaya sokmayın. Bu tür yerlerin hepsi sizin bütün bilgilerinizi kayıt altında tutar.

Epic Games'ten daha önceden Fortnite içi satın alım ve AC: Odyssey almıştım.

Bana veri toplamayan bir kurum söyler misin güzel kardeşim? Steam'de veri topluyor kullandığım donanım parçalarına kadar.
Kartları kaydetmiyorum hiçbir zaman bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Steam'de topluyor ama Epic Games'e güvenemiyorum.

Güvenmiyorum dediğin firmayı bir araştır derim neler yapmış neler etmiş. Oyun motoru falan geliştirmiş mi hangi alt-üst kuruluşları var :D Steam babanın firması galiba ona güvenip Epic'e güvenmediğine göre.

Bana veri toplamayan bir kurum söyler misin güzel kardeşim? Steam'de veri topluyor kullandığım donanım parçalarına kadar.

Güvenmiyorum dediğin firmayı bir araştır derim neler yapmış neler etmiş. Oyun motoru falan geliştirmiş mi hangi alt-üst kuruluşları var :D Steam babanın firması galiba ona güvenip Epic'e güvenmediğine göre.
Haklısınız. Milyonlarca kullanıcısı var iki platformunda. Gereksiz bir paranoya oldu bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı