Çözüldü Epic Games Oyun İndirirken MD-DL Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

serkanx35

Decapat
Epic Games launcher'ı açıyorum ve oyunu indiriyorum. Oyun ismi Dauntless ama böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Telefonumun internetinden indirebiliyorum ama normal kullandığım internetten hep bu sorunu alıyorum. Ne yapmam lazım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Çözdüm. Vpn ile halletim.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 517
Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba dostlar bugünümü bu sorun için ayırdım resmen bütün günüm gitti ama çözdüm. Yabancı bir forumda birisi bu sorunla ilgili bir şeyler yazmış altına da dayının biri bi link yapıştırmış al bi dene diye. Yaptığım an düzeldi aşağıya adımları bırakıyorum epic games'in kendi sitesinden

1. Epic Games Launcher'dan, tepsi simgesine sağ tıklayıp Çıkış'ı seçerek tamamen çıkın.
  2. Aşağıdaki dizine gidin: C: \ Users \ kullanıcıadı} \ AppData \ Local \ EpicGamesLauncher \ Saved \ Config \ Windows
  3. Engine.ini bir metin düzenleyicisinde dosyayı.
  4. Dosyayı aşağıdakileri içerecek şekilde düzenleyin:
    [Launcher]
    ForceNonSslCdn = false
Merhaba dostlar bugünümü bu sorun için ayırdım resmen bütün günüm gitti ama çözdüm. Yabancı bir forumda birisi bu sorunla ilgili bir şeyler yazmış altına da dayının biri bi link yapıştırmış al bi dene diye. Yaptığım an düzeldi aşağıya adımları bırakıyorum epic games'in kendi sitesinden

1. Epic Games Launcher'dan, tepsi simgesine sağ tıklayıp Çıkış'ı seçerek tamamen çıkın.
  2. Aşağıdaki dizine gidin: C: \ Users \ kullanıcıadı} \ AppData \ Local \ EpicGamesLauncher \ Saved \ Config \ Windows
  3. Engine.ini bir metin düzenleyicisinde dosyayı.
    [Launcher]
    ForceNonSslCdn = false

Çözüm
Merhaba dostlar bugünümü bu sorun için ayırdım resmen bütün günüm gitti ama çözdüm. Yabancı bir forumda birisi bu sorunla ilgili bir şeyler yazmış altına da dayının biri bir link yapıştırmış al bir dene diye. Yaptığım an düzeldi aşağıya adımları bırakıyorum Epic Games'in kendi sitesinden.

1. Epic Games Launcher'dan, tepsi simgesine sağ tıklayıp çıkış'ı seçerek tamamen çıkın.
  2. Aşağıdaki dizine gidin: C: \ users \ kullanıcıadı} \ appdata \ local \ epicgameslauncher \ saved \ Config \ Windows
  3. Engine. İni bir metin düzenleyicisinde dosyayı.
    [Launcher]
    Forcenonsslcdn = false

Sorunum çözüldü. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı