Epic Games para çekti fakat paket gelmedi

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, deminden beri uğraşıyorum. Epic Games'den Fortnite boşluk paketi satın alacaktım. Hesabımdan para gitti fakat paket gelmedi. Deminden beri uğraşıyorum ne yapacağımı bilemedim. Epic Games desteğe ilettim sorunu çözeceklerini belirttiler fakat saatlerdir cevap gelmedi. Param boşa mı gitti gerçekten çıldıracağım?

Merhaba arkadaşlar, deminden beri uğraşıyorum. Epic Games'den Fortnite boşluk paketi satın alacaktım. Hesabımdan para gitti fakat paket gelmedi. Deminden beri uğraşıyorum ne yapacağımı bilemedim. Epic Games desteğe ilettim sorunu çözeceklerini belirttiler fakat saatlerdir cevap gelmedi. Param boşa mı gitti gerçekten çıldıracağım?
Sorun çözceklerini belirttiyseler çözerler bekleyin biraz daha.

Hocam zaten desteğin cevap verme süresi 3-4 gün. Hocam neden paranız boşa gitsin?

Fortnite Online mağazasında sorun olmuştur. Biraz geç gelir aldığınız ürün ama gelecektir.
Hayır yani ödemeniz iptal edildi dedi ama para çekti anlamadım ki.
Tamamda arkadaşlar Gpay aracılığıyla yaptım kartım bir tek o seçeneği destekliyor diye. Yani şimdi Epic Games bizle değilde Gpay ile iletişime geçin derse ne yapacağım? Onlarla iletişime geçmeyi denedim fakat olmadı.

Hayır yani ödemeniz iptal edildi dedi ama para çekti anlamadım ki.

Ürünün gelmediğini kanıtlayabiliyorsanız her türlü o ürünü alırsınız. Alamazsanız para iadesi olur. Bu işlerin kanunu böyle. Bir bug olmuş olabilir. Aynısı başıma geldi. SS aldım dekontu attım sonra kütüphaneyi attım bakın dedim ürün yok 4-5 saat sonra geldi ürün kütüphaneme.

Geri
Yukarı