Epic Games Rage 2 Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

aggressive

Hectopat
Bugün ücretsiz verilen Rage 2 oyununu temin ettim ve yükledim fakat görev yöneticisinde çalışıyor gözükmesine rağmen oyun açılmıyor. Sebebi ve varsa çözümü nedir?

Ben biraz araştırdım sanırım bilgisayarlarıı yetersiz olanlarda böyle bir sorun oluyor anladığım kadari ile bende daha bulamadım çözüm bekliyorum.

Ben crash dosyalarına baktım ve kayıt defterine baktım her seferinde bir şey indirip çöküyor bunun bir V-Sync olayımı ne varmış oda kullanıcılar/kaydedilen oyunlar/id softvareden settings dosyalarından V-Sync'yi 2 yapmak gerekiyormuş bende o dosya bile yok acilen bu oyunu oynamak istiyorum çözümü olan biri daha yok mu? Bir çözümüm daha var uyumluluk ve tam ekran iyileştirmesi falan herkes yapmıştır oyun Türkiye için bozuk çalışmıyor o yüzden lokasyonunuzu farklı yapın belki çalışabilir. Ve emin çalışacaktır tekrar yüklendiğinde deneyeceğim.

Son düzenleme:
Rage 2 oyununu yükledim fakat oyunu açtığımda press [enter] dedi ve entera bastım bastıktan sonra oyunun şekli şemali kaydı ve oyun kapanarak rage 2 has stopped working dedi. Bunun hakkında yardım alabilir miyim? fikri olan varsa.
Ben de oyun hiç görev yöneticisine gelmiyor direk has stopped working yazısı geliyor.

Entera tıkladıktan sonra mı oluyor bu?

Rage 2 oyununu yükledim fakat oyunu açtığımda press [enter] dedi ve entera bastım bastıktan sonra oyunun şekli şemali kaydı ve oyun kapanarak rage 2 has stopped working dedi. Bunun hakkında yardım alabilir miyim? fikri olan varsa.

Entera tıkladıktan sonra mı oluyor bu?
hayır daha oraları hiç göremedim başlattığım anda geliyor o hata sildim tekrar yükledim her yolu denedim ama hiç bir türlü olmadı.

Bana verilen çözüm bu bende işe yaramadı ama isterseniz deneyin.

*Görev Yöneticisinden oyunun tamamen kapalı olduğuna emin ol.
*Epic Games Başlatıcısını aç.
*Ayarlar > Oyun Ayarları > Rage 2 Sekmelerine git.
*Ek Komut Satırı Değişkenleri kutusunu tikle ve boşluğa tırnak işaretleri olmadan "-windowed" yaz.
*Oyunu yeniden açmayı dene.

yöneticilere nasıl mesaj atabilirim.benim rage sorunum hala çözülmedi hata klosörü oluşturdum ama yöneticilere nasıl atacam bilmiyorum.yardımcı olurmusunuz
Hızlı yüklemişsin nasıl bir açılmama hata veriyor mu?
bendede aynı sorun oldu arka planda çalışıyor fakat oyun açılmıyor hata raporunu ekliyorum bakailirmisiz Logfile.rar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı