Çözüldü Epic Games Razer Gold wallet iade edilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bambi.w

Centipat
Daha fazla  
Selamunaleyküm, Epic Games'ten Razer Gold wallet ile FS19 almayı düşünüyorum. Eğer oyunu iade edersem iade işlemi nasıl gerçeklerşir. Bu arada iade nasıl edilir biliyorum. Ama Razer Gold hesabıma mı gelir yani Razer Gold'ları geri yüklerler mi? Nasıl olur bilen varsa çok iyi olur. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Çözüm
Bende onu merak ediyordum. Mesela oyunu sevmedim diyelim iade ettim ve oyunum iade edildi sonrasında ise Razer Gold sitesinde olan bakiyem yine geri gelir mi? Endişelendiğim konu ise buydu.
Farming Simulator biraz daha ucuz olsa idi Fs22 alacaktım.
Hocam ödeme aracı olarak razer cüzdanınızı kullanıyorsunuz kartla alışveriş yapmıyorsunuz yani size iade razer cüzdanına yapılacak normal olarak. Oyunu geri alıpta ödemenizi vermemezlik yapmazlar yani.
İadeyi yine epic üzerinden yapıyorsunuz, ödeme yöntemine göre iade süreleri ve durumları değişiyor razer goldda nasıl olur bilmiyorum tam olarak, onun uğraşmak yerine daha uygun fiyata

Steam key olarak alabilirsiniz.

İadeyi yine epic üzerinden yapıyorsunuz, ödeme yöntemine göre iade süreleri ve durumları değişiyor razer goldda nasıl olur bilmiyorum tam olarak, onun uğraşmak yerine daha uygun fiyata

Steam key olarak alabilirsiniz.
Peki bu site razer gold ile ödeme alıyor mu ve güvenilir mi ?

Evet bakiyem var orada
Razer goldlarınızı belli bir komisyon ile sitelere satıp nakite çevirebilyorsunuz bilginiz olsun, fakat uğraşmaya değmez Epicten alın iade konusunda sıkıntı yaşamazsınız, iade etmek isterseniz işlemi epicten başlatacaksınız, razer cüzdanınıza geri yatırılır harcadığınız gold.

Razer goldlarınızı belli bir komisyon ile sitelere satıp nakite çevirebilyorsunuz bilginiz olsun, fakat uğraşmaya değmez Epic'ten alın iade konusunda sıkıntı yaşamazsınız, iade etmek isterseniz işlemi Epic'ten başlatacaksınız, Razer cüzdanınıza geri yatırılır harcadığınız Gold.

Bende onu merak ediyordum. Mesela oyunu sevmedim diyelim iade ettim ve oyunum iade edildi sonrasında ise Razer Gold sitesinde olan bakiyem yine geri gelir mi? Endişelendiğim konu ise buydu.

Hocam ödeme aracı olarak razer cüzdanınızı kullanıyorsunuz kartla alışveriş yapmıyorsunuz yani size iade razer cüzdanına yapılacak normal olarak. Oyunu geri alıpta ödemenizi vermemezlik yapmazlar yani.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı