Epic Games Epic Games RDR2 mi yoksa diğer oyunlar mı?

depth

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. RDR 2 254 TL şu an ve ben de 7 tane oyunu ekkedim sepetime. RDR 2 mi sizce yoksa şu 7 tane oyun mu:

Witcher 3 Complete Edition.
Dying Light enchanted Edition.
Outlast 1 ve 2
Lego Star Wars: Skywalker saga.
Ghost Recon Breakpoint.
Metro Exodus Gold Edition.
Hepsi 246 TL ediyor ben olsam 7 oyunu alırdım size de sormak istedim.

Merhaba. RDR 2 254 TL şu an ve ben de 7 tane oyunu ekkedim sepetime. RDR 2 mi sizce yoksa şu 7 tane oyun mu:

Witcher 3 Complete Edition.
Dying Light enchanted Edition.
Outlast 1 ve 2
Lego Star Wars: Skywalker saga.
Ghost Recon Breakpoint.
Metro Exodus Gold Edition.
Hepsi 246 TL ediyor ben olsam 7 oyunu alırdım size de sormak istedim.

Kesinlikle 7 oyun. Çok daha fiyat performans olacaktır. Onları bitirene kadar Epic ilkbahar indirimlerinde dolara geçmezse RDR2 alırsın.

7 oyunu alırdım, bilmiyorum ben çok sevemedim RDR 2'yi. Zevk meselesi. Öbür tarafta Metro ve Lego Star Wars var. Witcher da güzel.

Kesinlikle 7 oyun. Çok daha fiyat performans olacaktır. Onları bitirene kadar Epic ilkbahar indirimlerinde dolara geçmezse RDR2 alırsın.

Dediğin mantıklı. Ama dolar riski de var ben geçeceğini çok sanmıyorum. Hala kararsızım ama bir tarafta 7 tane oyun var diğer tarafta 1 tane ama o da başyapıt. Bu 7 oyunu indirimle başka bir zaman bu kadar ucuza alabileceğimi sanmıyorum ama RDR2 dediğin gibi yine indirime girer bir şekilde alabilirim.

Cevaplarınız için teşekkürler 😀

Witcher 3, Metro Exodus ve RDR2 birlikte de alabilirim 352 TL bütçemi 50 TL aşıyor ama bir şey olmaz. Bu 3 oyun daha iyi ve orta noktada gibi.

Geri
Yukarı