Epic Games Sepet Önerisi

ahmetk128

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Kingston HyperX Fury Black 8GB 2133MHz DDR4
SSD veya HDD modeli
James Donkey JD480 480GB
Ekran kartı
Asus GeForce GTX950 STRIX GAMING GDDR5 2GB 128Bit
Anakart
ASUS H110M-D Intel H110 Soket 1151
İşlemci
Intel Core i5-6400
Arkadaşlar merhaba, oyunlar pahalanacak diye kendime bir sepet yaptım yakında işe gireceğimi ümit ediyorum şuan öğrenciyim. Bu oyunları oynatacak bilgisayarım yok ama Epic de Steam gibi zama doğru koşar diye korktuğum için ekteki gibi bir sepet yaptım. Bugüne kadar sürekli online fps oyunları oynamış biri olarak sizce sepetim hikayeli oyunlara geçiş için iyi mi? Ayrıca sizce ileride zamlanır mı başka indirimler gelir mi çünkü bütçemi özellikle The Last of Us Part I epey zorlayacak?
1704832344603.png

Arkadaşlar merhaba, oyunlar pahalanacak diye kendime bir sepet yaptım yakında işe gireceğimi ümit ediyorum şuan öğrenciyim. Bu oyunları oynatacak bilgisayarım yok ama Epic de Steam gibi zama doğru koşar diye korktuğum için ekteki gibi bir sepet yaptım. Bugüne kadar sürekli online fps oyunları oynamış biri olarak sizce sepetim hikayeli oyunlara geçiş için iyi mi? Ayrıca sizce ileride zamlanır mı başka indirimler gelir mi çünkü bütçemi özellikle The Last of Us Part I epey zorlayacak?
Eki Görüntüle 2079876
Tadından yenmez sepete gtada koy

GTA VI yıllar önce bitirmiştim şimdi altıyı bekliyorum. Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsun? The Last of Us part ı biraz pahalı gibi geldi önümüzdeki aylara bıraksam çok mu zamlanır acaba?

Malum PC'yi daha yeni aldığım için GTA Vi daha bitirmedim %20'de falanım fiyatlar büyük derecede artacaktır (sebebini biliyorsun) fiyatlar çok zamlanacaktır.

Bence Horizon hariç hepsi çok güzel oyunlar.

Sony oyunları PlayStation Store'da bile zamlandı (PS Store'da Last of Us Part 1 ve God of War Ragnarok 799TL'den 1499TL'ye zamlandı), Steam dolara geçtiği için uyguna Steam key de bulunamıyor. Dolaysıyla fiyatların ineceğini sanmam hele Epic de dolara geçerse vah halimize. Ancak TLOU p1, en sevdiğim oyun olmasına rağmen 1 kere oynadım bitirdim o kadar. Tekrar oynanabilirliği pek yok. Dolayısıyla istersen paylaşımlı hesap satın alarak (veya ücretsiz paylaşımlı hesaplardan bulursan) oynayabilirsin. Aynı muhabbet g. O. W için de geçerli.

Fikrini değiştirip tek kişilik oyunu bir şekilde oynarım dersen bunları bırakıp Online oyun almak istersen şunlara bakabilirsin; Epic Games üstünden Online oyun önerisi (+ it takes two, bf v,). Yeni sistem alacağın zaman da, almadan önce, bütçeni de belirterek burada tekrardan konu açmayı unutma. İyi oyunlar!

Yeni konular

Geri
Yukarı