Epic Games sepet önerisi

Ben şimdi Paycell kart ile Ultimate Edition aldım hocam. 100TL cashback + 30TL Epic Games bakiyesi ile 470TL'ye gelmiş oldu.
Bende az önce aldım normalde gamepass oynar bırakırdım ama arkadaşın dediği gibi uzun soluklu bir oyun ek olarak gamepassin güncelleme olarak geriden gelmesine de güvenemedim. Kütüphanede olsun.

Bende az önce aldım normalde Game Pass oynar bırakırdım ama arkadaşın dediği gibi uzun soluklu bir oyun ek olarak Game Pass'in güncelleme olarak geriden gelmesine de güvenemedim. Kütüphanede olsun.

Bende ne kadar ucuza kapatırsam o kadar iyi diyerek Paycell kart ile aldım uygun olduğunu düşünüyorum.%10 iade kampanyasını beklemeyi düşündüm ama 30TL içinde riske atmaya değmez :D.

Bende ne kadar ucuza kapatırsam o kadar iyi diyerek Paycell kart ile aldım uygun olduğunu düşünüyorum.%10 iade kampanyasını beklemeyi düşündüm ama 30TL içinde riske atmaya değmez :D.
Oyun bu fiyatta aylardır duruyor hocam unuttular herhalde :) Baya iyi zam yiyecek diye düşünüyorum 25 nisandan sonra veya çıkışıyla birlikte 600-700 fiyatına ulaşır belki geçer.

Oyun bu fiyatta aylardır duruyor hocam unuttular herhalde :) bayağı iyi zam yiyecek diye düşünüyorum 25 Nisandan sonra veya çıkışıyla birlikte 600-700 fiyatına ulaşır belki geçer.

Diğer ülkelerle olan fiyat farkı her şeyi açıklıyor zaten hocam. Maalesef bu fiyata bile pahalı diyecek kadar kötü haldeyiz.

Dosya Ekleri

• IMG_3212.png
    IMG_3212.png
    127,1 KB · Görüntüleme: 33
Aynı sorun bende de var hocam Ultimate'i alıp almamak arasında kararsızım.

Hocam oyun çıkana kadar istediğiniz zaman iade edebiliyor musunuz?

Daha önce Epic Games üzerinden ön sipariş yapmadım ama Steam üzerinden çıkış yaptıktan sonra 2 hafta içinde iade edebiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı