Epic Games sepeti nasıl?

Ezber3261

Centipat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2024-01-04 175922.png

Bütçem 200 TL böyle bir sepet yaptım sizce nasıl?

Güzel sepet, lakin Batman Arkham serisini tamamlamak için Arkham Knight oyununu da eğer yoksa alabilirsiniz bence Telltale Batman shadows sürümü yerine onu alabilirsiniz çünkü ben seriye tam sahip olabilmek için öyle yapacağım, Batman Arkham serisinin 3 oyunu benim de sepetimde bulunuyor.

kupon aktif şuan.
199 TL üzeri yapın sepeti kupon aktif hale gelsin daha ucuza alırsınız.
3TL'lik bir şey daha bulabilirseniz alında kupon devreye girsin sepet onun haricinde güzel.

Güzel sepet, lakin Batman Arkham serisini tamamlamak için Arkham Knight oyununu da eğer yoksa alabilirsiniz bence Telltale Batman shadows sürümü yerine onu alabilirsiniz çünkü ben seriye tam sahip olabilmek için öyle yapacağım, Batman Arkham serisinin 3 oyunu benim de sepetimde bulunuyor.

Şöyle bir düşeceğim var, Epic aldığı oyuların %10'nun fiyatını geri veriyor ve o verdiği parayla onu alabilirim.

Batman Arkham serisini 15TL nasıl Steam'den almadığını düşünüyorum onun haricin de mass effect™ legendary Edition daha önce Amazon'da verilmişti EA hesabını kontrol et

Batman Arkham serisini 15TL nasıl Steam'den almadığını düşünüyorum onun haricin de mass effect™ legendary Edition daha önce Amazon'da verilmişti EA hesabını kontrol et
Ben de Steam den almadım ama Kupon indirimi ve bakiye iadesini hesaba katarsak batman Arkham serisi şu an yaklaşık16,85 tl ye denk geliyor zaten çok ta fark Yok.Ha Steam platformu takıntısı yoksa fiyat farkı olarak önemi yok.

kupon aktif şuan.

Şöyle bir düşeceğim var, Epic aldığı oyuların %10'nun fiyatını geri veriyor ve o verdiği parayla onu alabilirim.
mantıklı ama oyunu tek alırsan yüzde 33e girmez gerçi yaklaşık 4 tl fark verirsin önemi olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı