Çözüldü Epic Games Skyrim modlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tahagok

Hectopat
Vortex Mod Manager kullanarak yaklaşık 15 adet Skyrim modu yükledim ama oyuna girdiğimde hiçbiri çalışmadı. Araştırdığımda SKSE'nin Epic Games versiyonunu desteklemediğini öğrendim. Bu oyunu modlamanın bir yolu var mı? Teşekkürler. (Special Edition)

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-07_124345404.png
    resim_2024-03-07_124345404.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot 2024-03-07 124332.png
    Screenshot 2024-03-07 124332.png
    50,5 KB · Görüntüleme: 18
Çözüm
Skyrim üzerinden konuşuyorsak maalesef çoğu mod 1.5.97 sürümünü destekliyor. Steam'dan arkadaşım sürümünü düşürüp modlayabilmişti ama Epic nasıl çalışıyor bilemiyorum. Oyunu zaten satın aldığınız için Crack 1.5.97 sürümünü indirip modlamanızın sakınca olmadığını düşünüyorum. Ayrıca Vortex yerine Mod Organizer 2 kullanın. Öğretici videoları çok işinize yarar ve çok daha kolay.
Skyrim üzerinden konuşuyorsak maalesef çoğu mod 1.5.97 sürümünü destekliyor. Steam'dan arkadaşım sürümünü düşürüp modlayabilmişti ama Epic nasıl çalışıyor bilemiyorum. Oyunu zaten satın aldığınız için Crack 1.5.97 sürümünü indirip modlamanızın sakınca olmadığını düşünüyorum. Ayrıca Vortex yerine Mod Organizer 2 kullanın. Öğretici videoları çok işinize yarar ve çok daha kolay.

Çözüm
Teşekkürler. Mod organizer crack olsa da otomatik mi kuracak modları yoksa crack olunca manuel mi uğraşmak gerekecek.
Manuel fakat alıp içine atıyorsunuz kendisi otomatik kuruyor. Bir kaç tutorial videosu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı