Epic Games Sniper Elite 5 sebepsiz iade rezaleti

Aynen öyle 80 TL üstü kesinlikle almam eminim birçok kimsede almaz. Yaptıkları çok büyük ayıp.

Ne yazık ki herkes sizin gibi düşünmüyor. Burada birçok kişide mağduriyet var ve sorumsuz acemiler. Müşteri hizmetlerine yazıyorum sorunu bilmiyoruz araştıracağız yazıyorlar gerçekten şaka gibiler.
Epic Games'in böyle gizliden olayları yürütmesi saçma. Bir bilgilendirme bile yapmadılar adam akıllı.

Aynen öyle 80 TL üstü kesinlikle almam eminim birçok kimsede almaz. Yaptıkları çok büyük ayıp.

Ne yazık ki herkes sizin gibi düşünmüyor. Burada birçok kişide mağduriyet var ve sorumsuz acemiler. Müşteri hizmetlerine yazıyorum sorunu bilmiyoruz araştıracağız yazıyorlar gerçekten şaka gibiler.
Seni geçiştirmişler. Kesin araştırırlar yarın yazarlar sana (!) 😀

Boşver dostum, eğer Sniper Elite 2-3-4 indirime girerse al birini oyna. Max 11 TL verirsin, oyunlar zaten genel olarak birbirinin aynısı. Olmadı Game Pass'ten oynarsın.
Tüm serisi var zaten onlardan birini oynarız. Hala çok kızgınım Epic Games'e demediğimi bırakmadım hakettiler. Son 2 gün kala iptal etmek olmadı.
Seni geçiştirmişler. Kesin araştırırlar yarın yazarlar sana (!) 😀
Hepsinin farkındalar hesabı görüntülediklerini sorunu araştıracaklarını yazdılar bu kadar sorumsuz bir firma olamaz ne diyeyim. Herkes Epic Games'e tepki gösterirse belki adam gibi açıklama yapmak durumunda kalırlar.

Sadece Epic Games'de suç yok hocam. Oyunu yapan firma da biraz kafayı sıyırmış. Steam'de bir ara normal versiyonu kaldırmıştı. Sadece Deluxe sürüm satılıyordu. Türkiye'de bilerek 77 TL'ye koyup sonra 549 TL yapmak nasıl bir kafadır anlamak mümkün değil. Başta bilerek 77 TL koyuyorsun neden bakmıyorsun bundan bir şey kazanmıyorum niye koyuyorum bu fiyatı? Sonra 180 derece dönüş. Kesin sorunu oyunu yapan firma çıkarmıştır. Epic Games'den oyununu kaldırtmış belli ki. Epic Games'ten kaynaklı sorun olduğunu düşünmüyorum.

Sadece Epic Games'de suç yok hocam. Oyunu yapan firma da biraz kafayı sıyırmış. Steam'de bir ara normal versiyonu kaldırmıştı. Sadece Deluxe sürüm satılıyordu. Türkiye'de bilerek 77 TL'ye koyup sonra 549 TL yapmak nasıl bir kafadır anlamak mümkün değil. Başta bilerek 77 TL koyuyorsun neden bakmıyorsun bundan bir şey kazanmıyorum niye koyuyorum bu fiyatı? Sonra 180 derece dönüş. Kesin sorunu oyunu yapan firma çıkarmıştır. Epic Games'den oyununu kaldırtmış belli ki. Epic Games'ten kaynaklı sorun olduğunu düşünmüyorum.

İkisi de suçlu zaten biri birbirinden habersiz iş yapamaz. Watch Dogs Legion'da olduğu gibi birkaç aya Steam üzerinden % 50'den fazla indirim yapmaya başlarlar o zamana kadar umarım olumsuz yorum gelir.

Sorun tüm dünyadaymış. Muhtemelen başka bir anlaşmazlık yaşadılar, çapraz platform ile ilgili diyenleri gördüm. Muhtemelen bu fırsatı kullanıp oyunun fiyatını güncellerler zaten.

Geri
Yukarı