Epic Games, Steam gibi sitelere giriş yapılmıyor

mehmetyuksell

Decapat
Daha fazla  
1614947912664.png

1614947880431.png

Arkadaşlar birkaç CmD'de komut denedim olmadı.C:\Windows\System32\drivers\etc olmadı. Modemin arayüzünde fazla bir şey yoktu ne yapacağımı bilemedim. Telefondan girdim olmadı. Ama telefonun internetiyle ya da başka bir internetle giriyor. Ama benim anlamadığım ben neden kendi wifimle giremiyorum?
Cidden.

Bilgisayar saatinizin doğru olup olmadığını kontrol eder misiniz?
Konuyu iyi okumadın herhalde.Ayrıca saatim doğru.Farklı cihazlada giriş yapamıyorum.Sadece farklı internet olunca giriş yapıyor.Anlıyacağın pcmle alakası yok internetle alakası var.
İnternetinde güvenli internet oyun modu açıktır.
Bu mod oyun ile ilgili sitelere girmeni engelliyor.
Reis müşteri hizmetlerini felan mı arayim? Acaba babam benden gizli bir şeyler mi yaptı? Kendim düzeltebilir miyim?

Konuyu iyi okumadın herhalde.Ayrıca saatim doğru.Farklı cihazlada giriş yapamıyorum.Sadece farklı internet olunca giriş yapıyor.Anlıyacağın pcmle alakası yok internetle alakası var.

Reis müşteri hizmetlerini felan mı arayim? Acaba babam benden gizli bir şeyler mi yaptı? Kendim düzeltebilir miyim?
Kendin düzeltemezsin bende düzeltemiyorum :( Babana sor o yapmış olabilir.

İnternetinde güvenli internet oyun modu açıktır.
Bu mod oyun ile ilgili sitelere girmeni engelliyor.
Reis allah senden razı olsun babamdan gizli müşteri hizmetlerini aradım ben 7/24 oyun oynadığım için babam oyun sitelerine girişi yasaklamış.
Reis allah senden razı olsun babamdan gizli müşteri hizmetlerini aradım ben 7/24 oyun oynadığım için babam oyun sitelerine girişi yasaklamış.
Babamdan gizli müşteri hizmetlerini aradım

Yeni konular

Geri
Yukarı