Epic Games Store'den Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Hatayı görmeden bir şey demek çokta doğru olmaz fakat bu tür hataların Epic kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Tabii Epic benim sponsorum falan değil, gönlünüz nereden istiyorsa oradan alınız :) İçiniz rahat edeceği yerden almanız, cebinizden biraz daha önemli olabilir.
Teşekkür ederim yorumlarınız için :)

Epic'ten 60 TL kuponla birlikte 140 TL'ye alıp oynayıp bitirmiştim birkaç ay önce. Epic Games kaynaklı hiçbir sıkıntı veya aksaklık yaşamadım.

Bence alınır hocam. Yani tabii ki Epic Games, Steam kadar gelişmiş değil. Dolayısıyla pek çok özellik yok ama şahsen oyun alırken nerede ucuzsa orada almaya önem gösteriyorum ben. Yani topluluk vs. beni pek ilgilendirmiyor. Ha sizin için önemliyse saygı duyarım siz bilirsiniz. Epic Games kullanıp sorun yaşarsanız da sizden kaynaklı değilse çözülemeyecek bir sorun olacağını düşünmüyorum. Burada konu açarsınız, Epic Games'e mesaj atarsınız felan bir şekilde çözülür yani.

Belki fanboyluk olarak görünebilir şu an diyeceklerim fakat kusura bakmayın. Ben Epic Games'in clientini falan hiç sevmiyorum. Çok amatör bir platform her yönünden. Biraz daha üstüne para verip oyunlarımı Steam üzerinden almayı tercih ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı