Epic Games şu anki indirimde kupon veriyor mu?

YeterYa

Centipat
Daha fazla  
Maalesef Ubisoft indirimlerinden çok saçma bir olay yüzünden yararlanamadım. Epic Games önceden harcadıkça kupon veriyordu, şimdi ki indirim de öyle mi?

DLC ve eklenti paketleri hariç sepetine eklediğin tüm oyun/oyunların tutarı 199.99₺ ve üzeri olunca %25 indirim otomatik şekilde aktif oluyor.
Maalesef Ubisoft indirimlerinden çok saçma bir olay yüzünden yararlanamadım. Epic Games önceden harcadıkça kupon veriyordu, şimdi ki indirim de öyle mi?

Ubisoft indirimleri, 31 Mayıs 2022 saat 15.00'da sona erdiği için yararlanamamışsın. Ben AC Valhalla, Black Flag, AC 2, AC Revelations, AC Odyssey sezon bileti sepetini 84.5₺'ye aldım.

@clane.spoth hocam çok iyi açıklamış.
Daha net olması için şöyle bir ekleme yapayım:
Tek bir oyun da 200 TL olsa %25 indirim yapıyor.
Sepet 200 TL olursa sepetteki her oyun için %25 indirim yapıyor. (Toplam tutar için %25 indirim yapılıyor, aynı şey.)

Pek gerekli miydi bilmiyorum ama ben kendi anladığım şekilde de bahsetmek istedim. 😇

@clane.spoth hocam çok iyi açıklamış.
Daha net olması için şöyle bir ekleme yapayım:
Tek bir oyun da 200 TL olsa %25 indirim yapıyor.
Sepet 200 TL olursa sepetteki her oyun için %25 indirim yapıyor. (Toplam tutar için %25 indirim yapılıyor, aynı şey.)

Pek gerekli miydi bilmiyorum ama ben kendi anladığım şekilde de bahsetmek istedim. 😇

Evet, kısaca açıklaması bu şekilde oluyor. Teşekkür ederim. Ekteki fotoğrafta Epic Games Mega İndirimleri 2022 kupon kampanyasına dair detaylı bilgileri edinebilirsin.

Dosya Ekleri

• resim_2022-06-01_023107319.png
    resim_2022-06-01_023107319.png
    66,1 KB · Görüntüleme: 27
Anladım peki sizce yaz indirimlerini mi bekliyeyim yoksa şimdi alayım? Ayrıcs 200 TL'lik oyun seçtiğimizde %25 kaç TL oluyor?

200 TL ile herhangi bir oyun alır veya birkaç oyunluk sepet oluşturursan sepet tutarın 200 TL'yi geçince otomatik %25 uygulanıyor. Sepet tutarının 200 TL olduğunu varsayarsak 50 TL indirim alıyorsun. 200 TL'yi geçerse ve sepet tutarın ne kadar olursa olsun onun üzerinden yine %25 indirim almaya devam edeceksin. Epic Games sistemi ödeme ekranında ne kadar para ödeyeceğini otomatik olarak sana önizlemeli şekilde gösterir. Ona göre ödemeyi yapabilirsin. Öneri olarak ise birdahaki sefere gelecek indirimleri ve kampanyaları beklemeni tavsiye ederim. Şu an Epic üzerinde iyi bir indirim ve kupon kampanyası olduğu söyleyemem.
Şimdi bence, ben Far Cry 5 ve AC Origins alacağım
Origins almanı tavsiye etmem. PC Game Pass ile bedava oldu. 60 FPS desteği de geldi. 30 TL verip tüm değerli Game Pass oyunlarına sahip olabiliyorsun. Buna AC Origins ve Sniper Elite 5 oyunları da dahildir. O yüzden Origins için boşuna para vermeni tavsiye etmem. Koleksiyon yapıyorsundur, kütüphanene eklemek istiyorsundur ona bir şey diyemem. Ben de AC hayranı olarak satın almadığım 3 AC oyunu kaldı. AC 1, Broterhood, Rogue... Bunları da yakın zamanda yine indirimler gelince satın alacağım. Ayrıca Ubisoft Connect uygulaması ve Ubisoft Store üzerinde çok değerli indirimler ve kupon kampanyaları oluyor. Dün biten bir kampanya vardı 1.5 hafta kadar sürdü. 240 TL üzeri sepete 160 TL indirim yapılıyordu. Ne alırsan al DLC, oyun, eklenti fark etmez uygulanıyordu ve ben şu oyunları aldım. Aldığım oyunların ve sepet tutarındaki hangi oyunun ne fiyata geldiğini eklerim.

Dosya Ekleri

• 20220523_175938.jpg
    20220523_175938.jpg
    181,7 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20220523-223539_Gmail.jpg
    Screenshot_20220523-223539_Gmail.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
200 TL ile herhangi bir oyun alır veya birkaç oyunluk sepet oluşturursan sepet tutarın 200 TL'yi geçince otomatik %25 uygulanıyor. Sepet tutarının 200 TL olduğunu varsayarsak 50 TL indirim alıyorsun. 200 TL'yi geçerse ve sepet tutarın ne kadar olursa olsun onun üzerinden yine %25 indirim almaya devam edeceksin. Epic Games sistemi ödeme ekranında ne kadar para ödeyeceğini otomatik olarak sana önizlemeli şekilde gösterir. Ona göre ödemeyi yapabilirsin.

Origins almanı tavsiye etmem. PC Game Pass ile bedava oldu. 60 FPS desteği de geldi. 30 TL verip tüm değerli Game Pass oyunlarına sahip olabiliyorsun. Buna AC Origins ve Sniper Elite 5 oyunları da dahildir. O yüzden Origins için boşuna para vermeni tavsiye etmem. Koleksiyon yapıyorsundur, kütüphanene eklemek istiyorsundur ona bir şey diyemem. Ben de AC hayranı olarak satın almadığım 3 AC oyunu kaldı. AC 1, broterhood, Rogue... Bunları da yakın zamanda yine indirimler gelince satın alacağım.

AC Origins'i zaten çok önceden almıştın teşekkür ederim cevabın için.

Geri
Yukarı