Epic Games ücretsiz oyun vermemeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

freakcnsl

Hectopat
Merhabalar.
Bu şahsen benim fikrim. Biz bazı oyunları para ile alıyoruz fakat sonra Epic Games o aldığımız oyunu bedavaya verince oyunun değeri düşüyor yani mesela hesabımı satacağım ben. Fakat para ile aldığım oyunu Epic Games ücretsiz verdiği için hesabımın değeri düşüyor. Bu bence çok sinir bozucu bir şey.

Merhabalar.
Bu şahsen benim fikrim. Biz bazı oyunları para ile alıyoruz fakat sonra Epic Games o aldığımız oyunu bedavaya verince oyunun değeri düşüyor yani mesela hesabımı satacağım ben. Fakat para ile aldığım oyunu Epic Games ücretsiz verdiği için hesabımın değeri düşüyor. Bu bence çok sinir bozucu bir şey.
Hocam yapabilecek bir şey yok bence.

Yoksul bir sürü insan da korsan kullanmadan oyun oynama şansına erişiyor. Bence bu çok daha önemli. Yatırım olarak oyun alan farklı alanlarda şansını denesin.

Verdiği ücretsiz oyunların birçoğu iyi sistem gerektiren oyunlar. Yoksul birinin iyi sistemi olacağını sanmıyorum.

Yapma yav. Tim Sweeney'e söylerim, sırf senin 50 TL'lik hesabının değeri 20 TL'ye düşmesin diye, binlerce oyun alamayan insanı mutlu edip bedava oyun dağıtmaz. Yazarken düşünün az.
Verdiği ücretsiz oyunların birçoğu iyi sistem gerektiren oyunlar. Yoksul birinin iyi sistemi olacağını sanmıyorum.
Cebindeki telefonu çıkar da diyecek misin sonraki yanıtında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Benimde ücreti mukabilinde aldığım bir çok oyun var fakat ücretsiz oyun kampanyalarını olumlu ve faydalı buluyorum. Keza bu konuda empati sahibi ve çoğulcu bir düşünceye sahip olmak gerek. birkaç kişinin hesabının mevcut değerini korumaya yönelik bir çalışmadansa, ekonomik imkanı kısıtlı veya Epic Games'i tecrübe etmek isteyen insanlara yönelik bir çalışma, dar gelirli insanların kimi zaman 10 kimi zaman 300 liralık bir oyunu tecrübe edebilmesinin yanı sıra yeni bir müşteri kitlesinin oluşturulması açısından da faydalı. Firma ile tüketicinin aynı anda kazandığı bir yöntem.

Kapitalist düşünmemek gerek.

Senin iyi sistem diye bahsettiğin giriş-orta seviye sistemler aslında. Bizdeki pahalılık uzak olanı güzel gösteriyor. 1000 Dolarlık bir sistem ile her oyunu oynarsın ama ayda birkaç kez 60 Dolar oyuna vermek seni zorlayabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı