Epic Games Ücretsiz Oyun kalitesizliği

Gördüğüm üzere hala 2020, 2019'un hala satılmakta olan popüler oyunlarını isteyenler var :D Gerçekten diyecek söz yok. GTA 5 vermek kolay RDR 2 versin diyen bile var...

Bizim ülkemizde neredeyse GTA 5 oynamayan yoktur, evet. Ama bu oynayanların kaçı sadece story modu oynadı korsan olarak bir fikriniz var mı? Ben 50 tane GTA 5 hatasıyla ilgili konu onaylıyorsam bir bu kadarını da onaylamadım çünkü korsandı oyunlar. İllaki bir dijital oyun platformu savunacaksam bu Epic Games olur şu an için.

Bedava bu oyunlar, 1 lira bile değil. Bunu tartışmanın hiçbir anlamı yok. Diğer platformlar 10-20 liralık oyunu bedava yapınca kimse ses çıkarmadan ekliyor kütüphanesine. Adamlar anlaşabildiği her oyun firmasının güzel oyunlarını alıyor, bedava olarak sunuyor. 1 lira bile olsa ben eminim şu an alanlar ve alacakların belki %50'si bunu almayacak. Firmayı sevmezsin anlarım, başka platformlara çıkarmadan önce kendinde yayınlamasını etik bulmayabilirsin anlarım. Ancak bedava oyunların orası öyle, burası böyle demenin mantığını anlayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı