Epic Games ücretsiz oyun vermemeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabahtan beri burada benim parayla aldığım oyunu başkaları bedavaya alıyor diye hayıflanıyorsun, bir de ne alaka mı yazıyorsun? Hesabının maksimum ederi 400-500 TL, burada küçük burjuvalık yapıyorsun. Yaşının 20 katı oyun sahibiyim en az. Oyun yapımcısı bedava verilmesine rıza göstermiş ise sana ne oluyor? 50-60 TL vermekten başka ne yaptın?

İnsanlar para ile oyun almadan oyun sahibi oluyor, bu da seni rahatsız ediyor. Başkalarının eğlenebilmesinden rahatsız oluyorsun, o alaka.

Asıl insanların hesabının değeri düştüğü için üzülüyorum. Eğleniyorsa eğlensin umurumda değil.

Burada ağır bir bencillik kokusu alıyorum.
Hesabının edeceği maksimum değeri 400-500 TL. Kaldı ki o paranın da adam akıllı bir değeri kalmadı artık yaklaşık olarak 50$. Burada gelmiş bu tarz şeyler diyor.

Asıl insanların hesabının değeri düştüğü için üzülüyorum. Eğleniyorsa eğlensin umurumda değil.
Ay kıyamam. Konu başlığında benim aldığım hesabın değeri düşüyor diye yazıyor, burada başkalarını düşünüyormuş gibi moda giriyor. Ne kadar düşünceli bir adammış bu da haksızlık etmişiz.

Bir oyun alırken herhangi bir yerde "ücretsiz olmayacaktır" diye bir ibare var mı, yok. Yani bu durum yasal ancak senin hesap satman yasal değil. 🙂 burada ağır bir bencillik kokusu alıyorum.
Oyun alamayan, parası olup ama ailesi izin vermeyen kişiler için bu ücretsiz verilen oyunlar bir nimet.

Kardeşim anlamıyorsunuz. Konu o değil. Benim üzüldüğüm şey hesabının maliyeti düşmesi.

@freakcnsl, hesap satmak zaten yasal değil. Sen neyden bahsediyorsun? :D Onun dışında o serinin yeni oyunları zaten çıkmayacak mı? O zaman fiyatı düşmeyecek mi?

Kardeşim anlamıyorsunuz. Konu o değil. Benim üzüldüğüm şey hesabının maliyeti düşmesi.
Çok alakasız konuşuyorsun bahsettiğin dijital bir ürün şimdi olmasa 1 sene sonra oyun fiyatı daha çok düşecek ve illa bir gün bedavadan biraz pahalı duruma gelecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı