Epic Games üstünde Sony oyunları zamlandı!

aptallıktan başka günah yoktur. (oscar wilde) %52'nin kısa özeti. 👍🏻

Benim God of War Ragnarok PC'ye çıkınca 600TL'den alma hayallerini artık siyah poşete bile koyamazsınız. Neyse ki God of War, Days Gone ve Spider-Man'leri PS4'de oynamama rağmen Steam'e de almıştım. Bir Ratchet and Clank ile Horizon yok. Horizon zaten çöp, onu tekrar oynamam. Ratchet ise kalacak artık.

Bu arada şu konuda demiştim ki "Doları 18'den baz almışlar. God of War vs. 900TL olur." Tam dediğim fiyattan geldi. Ha tabii bu üzücü bir durum.
Ragnarok gelmesine en az 3 4 senesi var. Siz o zamana kadar 600 tl diyorsunuz.

Kasım'da duyurusu yapılır ne 3 senesi hocam 😀
PS özel oyunları her zaman pcye geç geliyor kendimizi kandırmayalım. İlk oyun bile 4 yıl sonra geldi.

3 4 seneye bu politika sürdürülürse ekonominin biraz kendine gelme şansı var. Hızlıca pcye de getirirler belki oyun çıkalı oldu baya. Satışlar azalırsa getirebilirler.
Bunlar daha iyi halimiz bu günleri arayacağız yakında.

PS özel oyunları her zaman pcye geç geliyor kendimizi kandırmayalım. İlk oyun bile 4 yıl sonra geldi.

Ama hocam ilk oyun geç geldi de biliyorsunuz o zamanlar pcye gelmiyordu bu tarz oyunlar. Hep ps özeldi. Sonradan bu politika değişti. Erken de gelebilir yani. Artık millet sırf özel oyunlar için konsol almıyor pcye de gelir zaten diye. Ha ama çok erkenden de gelmez 1 2 senesi var bence daha.

Arkadaşlar bu sefer ilk zammı Epic yemiş. God of War 900TL Spider-Man'ler 1099TL. Bence alacak olanlar kaçırmadan Steam'den alsın.
Hiçbirinde o fiyata değmez. 1000 TL üstünü hakemden tek oyun rdr 2'dir. Oynanış sürelerde kısa oyunların bu fiyat verilmez.

Ama hocam ilk oyun geç geldi de biliyorsunuz o zamanlar pcye gelmiyordu bu tarz oyunlar. Hep ps özeldi. Sonradan bu politika değişti. Erken de gelebilir yani. Artık millet sırf özel oyunlar için konsol almıyor pcye de gelir zaten diye. Ha ama çok erkenden de gelmez 1 2 senesi var bence daha.
Uncharted Marvel's Spider-Man Remastered ve Miles Morales The Last Of Us örnekleri bunlar.

aptallıktan başka günah yoktur. (oscar wilde) %52'nin kısa özeti. 👍🏻
Neyi beğenmedin açıklama yap bakalım.

PS özel oyunları her zaman PC'ye geç geliyor kendimizi kandırmayalım. İlk oyun bile 4 yıl sonra geldi.

PlayStation fanboyu olduğunuzu bu kadar fazla belli etmenize gerek yok 😁

Hiçbirinde o fiyata değmez. 1000 TL üstünü hakemden tek oyun rdr 2'dir. Oynanış sürelerde kısa oyunların bu fiyat verilmez.

Uncharted Marvel's Spider-Man Remastered ve Miles Morales The Last Of Us örnekleri bunlar.

Neyi beğenmedin açıklama yap bakalım.
O da 2 sene sonra mı ne gelmiş. Morales için konuşuyorum. TLOU zaten part 1 olarak tekrar yapıldığı için ps5 e çıkıp 3 5 ay sonra pcye geldi. Ragnarok da öyle olur Miles Morales gibi 2 senede gelir muhtemelen.

PlayStation fanboyu olduğunuzu bu kadar fazla belli etmenize gerek yok 😁
Adam yukarıda oyunlara kısa ve o fiyata değmez demiş nasıl fanboyluk bu hocam? İroni değilse fanboyluğunu tanımını bildiğinizi sanmıyorum.

O da 2 sene sonra mı ne gelmiş. Morales için konuşuyorum. TLOU zaten part 1 olarak tekrar yapıldığı için PS5'e çıkıp 3 5 ay sonra PC'ye geldi. Ragnarok da öyle olur Miles Morales gibi 2 senede gelir muhtemelen.

Adam yukarıda oyunlara kısa ve o fiyata değmez demiş nasıl fanboyluk bu hocam? İroni değilse fanboyluğunu tanımını bildiğinizi sanmıyorum.

Hiçbir PlayStation oyunu PC'ye 4 sene sonra filan gelmez hocam maksimum 2 seneye PC'de olur artık oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı