Epic Games üstünde Sony oyunları zamlandı!

Hiçbir PlayStation oyunu PC'ye 4 sene sonra filan gelmez hocam maksimum 2 seneye PC'de olur artık oyunlar.
Ben de öyle düşünüyorum açıkçası. Yine de bu adamı fanboy yapmaz kendi fikri. Eskidendi o 3 4 sene devri o da adamlar pcye oyunlarını getirmeye yeni karar verdi diye oldu. Artık o kadar uzun sürmüyor. Gow Ragnarok 2024 ün sonlarına doğru pcde olur bence.

Hiçbir PlayStation oyunu PC'ye 4 sene sonra filan gelmez hocam maksimum 2 seneye PC'de olur artık oyunlar.
Aynen öyle kendini kandır.

PlayStation fanboyu olduğunuzu bu kadar fazla belli etmenize gerek yok 😁
PC kullanıcısıyım çokta iyi bir PC'de yok ben gerçekçi oluyorum.

O da 2 sene sonra mı ne gelmiş. Morales için konuşuyorum. TLOU zaten part 1 olarak tekrar yapıldığı için ps5 e çıkıp 3 5 ay sonra pcye geldi. Ragnarok da öyle olur Miles Morales gibi 2 senede gelir muhtemelen.

Adam yukarıda oyunlara kısa ve o fiyata değmez demiş nasıl fanboyluk bu hocam? İroni değilse fanboyluğunu tanımını bildiğinizi sanmıyorum.
Tlou part 1 remake hem pc hemde ps için tasarlandı. Marvels Spider-Man geldiği için Miles Morales'de geldi. Ben yine düşünmüyorum min 3 senesi var.

Ben de öyle düşünüyorum açıkçası. Yine de bu adamı fanboy yapmaz kendi fikri. Eskidendi o 3 4 sene devri o da adamlar PC'ye oyunlarını getirmeye yeni karar verdi diye oldu. Artık o kadar uzun sürmüyor. GoW ragnarok 2024'ün sonlarına doğru PC'de olur bence.

Sony oyunlarını ne kadar geç piyasaya sürerse Microsoft o kadar fazla PC pazarındaki pasta payını arttırır keyifleri bilir hocam 🤠

Sony oyunlarını ne kadar geç piyasaya sürerse Microsoft o kadar fazla PC pazarındaki pasta payını arttırır keyifleri bilir hocam 🤠
O da apayrı bir konu. O yüzden çok beklemeyeceklerdir. Exclusive oyunların satışı azaldığı anda yapıştırırlar pc portunu. 3 5 ay geçtikten sonra da sürerler pcye.

Geri
Yukarı