Epic Games üzerinden aldığım Paladins DLC'yi ana oyuna aktarabilir miyim?

Slade16

Centipat
Arkadaşlar Steam üzerinden Paladins adlı oyunu oynuyorum ama Epic Games haftaya bu oyunun DLC'sini verecekmiş. Epic Games üzerinden aldığım DLC'yi ana oyuna aktarabilir miyim?
Yoksa DLC'nin geçerli olması için Epic Games üzerinden mi yüklemem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam üzerinden Paladins adlı oyunu oynuyorum ama Epic Games haftaya bu oyunun DLC'sini verecekmiş. Epic Games üzerinden aldığım DLC'yi ana oyuna aktarabilir miyim?
Yoksa DLC'nin geçerli olması için Epic Games üzerinden mi yüklemem lazım?

Aktaramazsın ayrı para verip alman lazım.

DLC'yi alıp bir sefer girdiğinizde hesabınıza işlenir. Hesabı iki platforma da bağlayabiliyoruz diye biliyorum.

DLC'yi alıp bir sefer girdiğinizde hesabınıza işlenir. Hesabı iki platforma da bağlayabiliyoruz diye biliyorum.
Yani steam ve epic games arasında hesaplarımı bağlarsam, ana oyun steam de, dlc epic games de olmasına rağmen, dlc'yi bilgisayara indirirsen oyun hesabına işlenir diyorsun, doğru mu anladım? 😂

Son düzenleme:
Yani Steam ve Epic Games arasında hesaplarımı bağlarsam, ana oyun Steam de, DLC Epic Games'de olmasına rağmen, DLC'yi bilgisayara indirirsen oyun hesabına işlenir diyorsun, doğru mu anladım? 😂
Hi-Rez hesabına girip buradan iki platforma da bağlayın. Epic'te DLC geldiğinde alıp girdiğinizde ödülleri verecek hemen. Sonra istediğiniz platformda oynayın.

Geri
Yukarı