Epic Games üzerinden indirdiğim Far Cry 6 tekrar indiriliyor

Nartive

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bugün Far Cry 6'yı Epic Games üzerinden satın aldım ve indirmeye başladım. İndirme tamamlandı oyuna giriş yapmak istedim fakat Ubisoft Launcher tarafından oyunun tekrar indirildiğini gördüm. Bir yerde yanlış mı yaptım yoksa bu şekilde mi oluyor onu anlayamadım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ubisoft oyunlarını kendi launcherinden indirmeni tavsiye ederim. Steam da aynısını yapıyor arada.

50 GB'lık bir indirme gerçekleşti hocam. Launcher zaten yüklüydü bende.

Haklısın hocam. Bir dahakine böyle yapacağım.
Hocam oyunun dosyalarını silmeden Uplay başlat indirmeyi oradan hazır dosyaları ekle dosya bütünlüğünü kontrol et.

Hocam oyunun dosyalarını silmeden Uplay başlat indirmeyi oradan hazır dosyaları ekle dosya bütünlüğünü kontrol et.
Şuan inmiş olan oyun dosyalarını Ubisoft Launcher klasörünün içine attım. Oyunun simgesine tıkladım ve Initializing download ekranındayım. Bar yavaş yavaş doluyor.

Bende de öyle oldu. Ancak launcher 'ın indirdiği devasa güncelleme aslında. Birde hepsinin üstüne 40gb hd doku paketini de indirmek gerekti. (isteğe bağlı) Kısaca 2 saate oynarım dedik tüm günü yedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı