Epic Games Far Cry 5'i hediye eder mi?

Hocam o biraz lozan gibi çünkü o liste fos çıktı. Yalan olduğu belliydi zaten. Ancak bir liste gördüm güvenilir mi bilmiyorum ama yine de paylaşayım:Eki Görüntüle 790565

Bu liste yalan bence yarınki oyun ne kadar da defense Grid'de olsa yalan çünkü Inside ve metro 2033'ü zaten dağıttılar. Bir kere daha vermezler.

Bence olmaz çünkü oyun okadar da eski değil.Yapilirsa da mantıklı da olmaz zira oyunun düne kadar serinin son oyunu olduğu düşünülünce daha eski oyunların verilmesi gerekir.

Hocam o biraz Lozan gibi çünkü o liste fos çıktı. Yalan olduğu belliydi zaten. Ancak bir liste gördüm güvenilir mi bilmiyorum ama yine de paylaşayım:Eki Görüntüle 790565

Bu yeni listede ki 3 oyun tuttu. Şimdilik liste gerçeğe benziyor ancak hepsi tutacak diye resmi bir şey yok. Stranded Deep gelirse oynarım metro gelirse denerim sonra silerim büyük ihtimal ama fena oyunlar değil en azından 2-3 tane ortalama oyun koymuşlar.

Evet, sorum bu biliyorum kahin değilsiniz ama Far Cry 5 Gold alacağım Epic Games'ten kuponla, 30 TL ödeyeceğim. Öncelikle DLC'lere bayılırım. Hatta RDR 2 almıştım Steam'den DLC'siz, iade ettim Ultimate Edition aldım. Her neyse, sizce almaya değer mi? Daha öncesinde Far Cry 3 ve 4 Primal oynamıştım fakat 4 ve Primal'ı bitirememiştim. 3'de bitirememiştim ancak çok zevkli idi. GTA 5 aldım ücretsiz, sizce alınır mı?

İmkansız gibi bir şey niye versinler

Torch Light 2 ve Metro 2033 zaten verildi neden tekrar gizemli oyun olarak versinler ki? Eğer yarın Defence Grid verirlerse liste büyük ihtimal doğrudur ama daha önce verdiği oyunları vermesi saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı