Epic Games ve Battle.net'ten Rus VPN ile oyun almak

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Epic Games ve Battle.net'ten oyun alırken Rus VPN ile girince fiyat çok daha ucuza geliyor bu şekilde alsam bir sıkıntı çıkar mı? Bir de şeyi anlamadım mesela bu iki sitede Rus VPN ile girince fiyat düşüyor ama G2A ya da Kinguin'de böyle bir şey olmuyor neden? Başka ülkenin VPN'i ile girince fiyatı değişen başka bildiğiniz siteler var mıdır?

G2A'de zaten Key alırken altında yazar global, eu gibi gibi. Epic'te olay şu her ülkede satın alım gücü dolar bazında da değişiklik gösterdiğinden bir ülkede oyun 20$ iken diğerinde 30$ olabilir. Mesele Türkiye Steam'de oyunlar genelde Avrupa'da ucuz veya aynı para stemde dolar 3-3.5 gibi çoğu oyunda istisnalar hariç.

Sıkıntı çıkmaz. Ben VPN ile ön siparişle CoD Modern Warfare'yi 150 TL gibi bir fiyata almıştım. TR de 300 küsurdu. Hala daha sıkıntısız oynuyorum.

Ben de Modern Warfare almayı düşünüyorum. Şu anda 125 Lira gibi bir fiyata geliyor. Sen de mi Rus VPN ile almıştın? Daha ucuz olduğu ülkeler de var mı acaba yoksa en ucuzu Rusya mı?

Ben de Modern Warfare almayı düşünüyorum. Şu anda 125 Lira gibi bir fiyata geliyor. Sen de mi Rus VPN ile almıştın? Daha ucuz olduğu ülkeler de var mı acaba yoksa en ucuzu Rusya mı?

Evet bende Rusya üzerinden aldim.En ucuz Rusya diye duymuştum. Ama yine belki bilmiyor olabilirsin diye söyleyeyim, en başta üye olurken VPN ile üye olman gerekiyor ama biliyorsun değil mi ? TR hesabıyla VPN açıp almaya kalkmayasın

Azerbaycanda yaşayan arkadaşın varsa hesabını yolla oyunu alsın. Bizde de aynı fiyata satılıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200729-230913_Chrome.jpg
    Screenshot_20200729-230913_Chrome.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 304
Evet bende Rusya üzerinden aldim.En ucuz Rusya diye duymuştum. Ama yine belki bilmiyor olabilirsin diye söyleyeyim, en başta üye olurken VPN ile üye olman gerekiyor ama biliyorsun değil mi ? TR hesabıyla VPN açıp almaya kalkmayasın

Yok onu bilmiyordum iyi ki söyledin :D Söylemeseydin boşuna almış olacaktım teşekkürler.

Yok onu bilmiyordum iyi ki söyledin :D Söylemeseydin boşuna almış olacaktım teşekkürler.

İyi bari öğrenmiş oldun. Çünkü millet öyle yapmaya kalkıyordu sonra yöntem işe yaramıyor diye ortalıkta geziyorlardı. Hesabının baştan Rus hesabı olmalı. Bu arada alınca oynamak istersen Battle.net kullanıcı adım: Prookie#21299 :)

İyi bari öğrenmiş oldun. Çünkü millet öyle yapmaya kalkıyordu sonra yöntem işe yaramıyor diye ortalıkta geziyorlardı. Hesabının baştan Rus hesabı olmalı. Bu arada alınca oynamak istersen Battle.net kullanıcı adım: Prookie#21299 :)

Peki oyunu aldıktan sonra oynarken de mi VPN açmam gerekiyor yoksa direkt oynayabiliyor muyum?

Geri
Yukarı