Epic Games ve Battle.net'ten Rus VPN ile oyun almak

Yok. Oyunu aldıktan sonra VPN ile işin kalmıyor. Silebilirsin VPN'yi. Artık normal direk giriş yapıp oyuna girebilirsin.

Anladım. Oyunu alırken hangi VPN'i kullandın peki? Malum ben VPN'lere pek güvenmiyorum özellikle ücretsiz olanların kişisel bilgilerimizi sattığına hiç şüphem yok neredeyse. Bana güvenli bir VPN lazım o yüzden :)

Anladım. Oyunu alırken hangi VPN'i kullandın peki? Malum ben VPN'lere pek güvenmiyorum özellikle ücretsiz olanların kişisel bilgilerimizi sattığına hiç şüphem yok neredeyse. Bana güvenli bir VPN lazım o yüzden :)

Benim bi arkadaşımın ücretli VPN'si vardı. Onla almıştım. Adı PrivateVPN. Ücretsiz olarak HolaVPN iyi olduğunu duymuştum.

Benim bi arkadaşımın ücretli VPN'si vardı. Onla almıştım. Adı PrivateVPN. Ücretsiz olarak HolaVPN iyi olduğunu duymuştum.

Evet ben de Hola VPN kullanıyordum ama kişisel bilgilerimizi sattığına şüphem yok derken Hola VPN'i düşünerek yazdım :) İnternette bir sürü yazı var Hola VPN'i neden kullanmamız gerektiğine dair. Atayım birkaç tanesini. Bunları okuduktan sonra kullanmayı bıraktım.
Adios, Hola! - Why you should immediately uninstall Hola
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Stop using the Hola VPN right now | The Daily Dot

Evet ben de Hola VPN kullanıyordum ama kişisel bilgilerimizi sattığına şüphem yok derken Hola VPN'i düşünerek yazdım :) İnternette bir sürü yazı var Hola VPN'i neden kullanmamız gerektiğine dair. Atayım birkaç tanesini. Bunları okuduktan sonra kullanmayı bıraktım.
Adios, Hola! - Why you should immediately uninstall Hola
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Stop using the Hola VPN right now | The Daily Dot

Valla bence hangi VPN olursa olsun mutlaka böyle şeyler vardır. Bu bilinenlerde kötünün iyisi diyelim :). Zaten VPN ile fazla işin yok 2 tıklamadan sonra sileceksin. Kullan gitsin artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı