Epic Games vs Steam

Şimdi bilgisayarı kapattın oyun indirirken Epic Games'de bu sıfırlanıyor Steam'de is kaldığı yerden devam ediyor Epic Games'in bedava oyun vermesi yerine Launcher'i düzeltmesi lazım.
Epic Gamesde de var bu özellik. Ama Launcher'i rezalet. Bedava verdiği oyunlarla online oyunlarda ki hile sayısını arttırması ayrı rezalet.

Steam`de de bu özellik yok mu zaten? SteamLibrary klasörünün Dosya konumunu seçmeniz yeterli, oyunları sonrasında kendisi buluyor. Yoksa sizin bahsettiğiniz şey ile benim bahsettiğim şey farklı mı?
Masaüstü kasamdan taşınabilir HDD'yle oyunları Laptopa attım, Epic'ten indiriğim RDR2'yi saniyesinde Epic'e taratabildim, Steam için 1 saate yakın uğraştım. Sonuç olarak Cyberpunk'ı tarayamadı bile, indirmeyi 2 GB düşük başlattı. Yemişim Atölyesini, ışıklı mışıklı PP'leri. Daha böyle basit özellikten yoksunlar.
Şimdi bilgisayarı kapattın oyun indirirken Epic Games'de bu sıfırlanıyor Steam'de is kaldığı yerden devam ediyor Epic Games'in bedava oyun vermesi yerine Launcher'i düzeltmesi lazım.
Sıfırlandığı yok. AC:Odyssey'i 2 haftada indirdim.

Steam kesinlikle daha özellikli ve bu yüzden tercihim Steam'den yana. Epic Games Store ile karşılaştırmak aslında bir tık hatalı. Biri belki de çoğunuzun yaşı kadar hizmet vermiş ve vermeye devam eden bir yer. Diğeri ise onun çocuğu gibi bir şey kalıyor. :D

Masaüstü kasamdan taşınabilir HDD'yle oyunları Laptopa attım, Epic'ten indiriğim RDR2'yi saniyesinde Epic'e taratabildim, Steam için 1 saate yakın uğraştım. Sonuç olarak Cyberpunk'ı tarayamadı bile, indirmeyi 2 GB düşük başlattı. Yemişim Atölyesini, ışıklı mışıklı PP'leri. Daha böyle basit özellikten yoksunlar.

Sıfırlandığı yok. AC:Odyssey'i 2 haftada indirdim.
Steam'in sadece PP'lerle Atölyesi ile iyi olduğunu kim söyledi? Epic Games'in launcher'i çöpken steam in launcher'i akıyor. Epic Games in çok yavaşken Steam in çok hızlı. Dolaşması rahat açılma süresi çok rahat. Sırf savunmak için savunuyorsunuz.

Masaüstü kasamdan taşınabilir HDD'yle oyunları Laptopa attım, Epic'ten indirdiğim RDR2'yi saniyesinde Epic'e taratabildim, Steam için 1 saate yakın uğraştım. Sonuç olarak Cyberpunk'ı tarayamadı bile, indirmeyi 2 GB düşük başlattı. Yemişim Atölyesini, ışıklı mışıklı PP'leri. Daha böyle basit özellikten yoksunlar.
Hocam SteamLibrary klasörünü seçmeniz yeterliydi, ben de çok sık format atan biriyim, SteamLibrary klasörünü yedekliyorum ve Steam`den aşağıdaki fotoğrafta işaretlediğim yere klasörü tanıttığımda direkt oyunları buluyor.
1618564015625.png

Epic Gamesde de var bu özellik. Ama Launcher'i rezalet. Bedava verdiği oyunlarla online oyunlarda ki hile sayısını arttırması ayrı rezalet.
Adamlar bedava oyun veriyor yine azar işitiyor. Şaka gibisiniz.

Geri
Yukarı